Obserwuj w Google News

Szadź - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w TVN? [DNI I GODZINY EMISJI]

2 min. czytania
12.10.2020 09:57
Zareaguj Reakcja

Serial "Szadź" będzie miał swoją premierę jeszcze w październiku 2020 roku, a wszystkie szczegóły dotyczące produkcji są już znane. Serial TVN powstał na podstawie powieści kryminalnej Igora Brejdyganta o tym samym tytule. Szczegóły dotyczące tego, ile odcinków ma serial "Szadź" i kiedy oglądać w telewizji, można znaleźć poniżej.

Szadź - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w TVN? [DNI I GODZINY EMISJI]
fot. Mateusz Jagielski/East News

Serial "Szadź" - ile ma odcinków? Kiedy premiera długo wyczekiwanego serialu na podstawie powieści Igora Brejdyganta? Kiedy i o której godzinie emisja nowych odcinków? Co już wiadomo? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, ile odcinków ma serial "Szadź" i kiedy oglądać.

Szadź - ile odcinków ma serial?

Wiele osób szuka w sieci przede wszystkim informacji na temat tego, ile odcinków ma serial "Szadź". Mamy dobre wiadomości - wszystkie szczegóły o polskiej produkcji są już znane. Wiadomo, że serial "Szadź" składa się z siedmiu odcinków.

Serial Szadź - kiedy i o której godzinie oglądać w TVN? [DNI I GODZINY EMISJI]

Pierwszy odcinek serialu "Szadź" w TVN wyemitowany zostanie we wtorek, 13 października 2020 roku. Emisja premierowego epizodu zaplanowana została na godzinę 21:30. Kolejne odcinki produkcji będzie można oglądać co tydzień, w każdy wtorek o wskazanej powyżej porze. 

Warto także w tym miejscu wspomnieć, że wszystkie odcinki serialu "Szadź" dostępne są także online na internetowej platformie Player.pl. 

Przypomnijmy, że w rolach głównych występują Maciej Stuhr oraz Aleksandra Popławska. Ponadto pojawią się: Bartosz Gelner, Cezary Łukasiewicz, Anna Cieślak, Zofia Domalik, Barbara Kurzaj, Emma Giegżno oraz Mirosław Zbrojewicz. 

Szadź - OBSADA: kto gra w serialu TVN i o czym jest? [STRESZCZENIE, OPIS]

"Szadź" to siedmioodcinkowy thriller z wątkiem kryminalnym w tle. W tej opowieści zagadki nie stanowi jednak tożsamość mordercy, a motywy jego działania. Co łączy sprawcę z komisarz prowadzącą śledztwo? Dlaczego wszystkie ofiary to głęboko wierzące młode dziewczyny? Wyścig z czasem trwa. Czy komisarz Polkowska trafi na ślad mordercy i zapobiegnie kolejnym zbrodniom? Każdy odcinek odkryje przed widzami część prawdy o tym, co łączy policjantkę z Piotrem Wolnickim (Maciej Stuhr) - religioznawcą, pozornie wzorowym mężem i ojcem.

Serial "Szadź" powstał na podstawie powieści kryminalnej Igora Brejdyganta o tym samym tytule.

RadioZET.pl/mat.prasowe