Zamknij

Przebojowe Opole 2019 - kto wystąpi i kiedy odbędzie się koncert? [PROGRAM]

Jolanta Waligóra
28.06.2019 15:14

Przebojowe Opole 2019 i program muzycznego wydarzenia to informacje, które szczególnie interesują wiele osób. Na scenie w Opolu pojawią się zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy. Kto wystąpi na Przebojowym Opolu 2019? Szczegółowe informacje o artystach oraz datę wydarzenia można znaleźć poniżej.

Przebojowe Opole 2019 - kto wystąpi i kiedy odbędzie się koncert? [PROGRAM]
fot. Grzegorz Bukala/REPORTER/EASTNEWS

Przebojowe Opole 2019 - PROGRAM: kto wystąpi podczas muzycznego wydarzenia? Kiedy odbędzie się impreza? Gdzie dokładnie będzie mieć miejsce? Ile kosztują wejściówki? Przedstawiamy szczegółowe informacje o Przebojowym Opolu 2019 i sprawdzamy program.

Przebojowe Opole 2019 - kto wystąpi na koncercie w Opolu? [PROGRAM]

Kto wystąpi na Przebojowym Opolu 2019? Dobra wiadomość dla wszystkich fanów podobnych wydarzeń - znani już są artyści, którzy pojawią się podczas muzycznego wydarzenia. W Opolu wystąpią zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy, które królują na listach przebojów. Usłyszymy takich wykonawców i zespoły jak: Wilki, Lanberry, Maciej Maleńczuk, C-Bool, KOMODO & SYKES, Enej, Sen, Shaggy, Filatov & Karas oraz Jenny Berggren from ACE OF BASE.

Przebojowe Opole 2019 - gdzie i o której godzinie oglądać online i w TV? [30.06]

W tym roku podczas Przebojowego Opola 2019 Krzysztof Cugowski świętować będzie swoje 50-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji odbędzie się jubileuszowy koncert, a na scenie zabrzmią największe przeboje artysty. Podczas koncertu wystąpią znakomici goście, którzy zaśpiewają w duecie z Krzysztofem Cugowskim. Na scenie pojawi się Edyta Górniak i Ryszard Rynkowski. Nie zabraknie również wirtuoza gitary Marka Raduli i pierwszego basisty Budki Suflera Janusza Pędzisza. Całość w oprawie muzycznej Zespołu Mistrzów, złożonego z doskonałych muzyków, którzy od ponad roku towarzyszą Krzysztofowi Cugowskiemu w jego trasie koncertowej. 

Koncert Przebojowe Opole 2019 poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan, Maciej Rock oraz Maciej Dowbor, a za humorystyczną oprawę wieczoru odpowiadać będzie Kabaret Nowaki.

Kiedy Przebojowe Opole 2019 się odbędzie? [DATA]

Wiele osób szuka także informacji na temat tego, kiedy Przebojowe Opole 2019. Koncert odbędzie się w niedzielę, 30 czerwca w Amfiteatrze NCPP (ul. Piastowska 14A).

Bilety na Przebojowe Opole 2019 można nabyć m.in. za pośrednictwem strony eBilet.pl. Wejściówki na muzyczne wydarzenia można kupić w kwocie 100, 110, 120 lub 160 zł.

RadioZET.pl/ncpp.opole.pl/JW