Obserwuj w Google News

Polish Hip-Hop Festival 2018: artyści, data, miejsce [PROGRAM]

Redakcja
2 min. czytania
05.04.2018 12:20
Zareaguj Reakcja

Polish Hip-Hop Festival 2018 odbędzie się na początku sierpnia. W tym roku przypada już VI edycja wydarzenia. Jacy artyści tym razem wystąpią na scenie w Płocku? Przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące Polish Hip-Hop Festival 2018.

Polish Hip-Hop Festival 2018: artyści, data, miejsce [PROGRAM]
fot. PIXABAY

Polish Hip-Hop Festival 2018: artyści, kiedy i gdzie odbędzie się festiwal w Płocku? Odpowiadamy na najważniejsze pytania zadawane przez internautów i sprawdzamy program Polish Hip-Hop Festival 2018.

Polish Hip-Hop Festival 2018: Płock - data i miejsce wydarzenia

Polish Hip-Hop Festival 2018 rozpocznie się w czwartek, 2 sierpnia i będzie trwał przez trzy dni, aż do soboty, 4 sierpnia. W tym roku przypada już VI edycja wydarzenia. Festiwal tradycyjnie odbędzie się na plaży nad Wisłą w Płocku, mieście, które powoli staje się letnią festiwalową stolicą Polski. Na plaży goszczą m.in. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Elektronicznej - Audioriver oraz od 2013 roku Polish Hip-Hop Festival.

» Audioriver 2018: bilety - gdzie kupić i ile kosztują? «

 

Polish Hip-Hop Festival 2018: artyści i program - kto wystąpi w Płocku?

Mimo że w internecie nie ma jeszcze wielu informacji dotyczących zbliżającego się wydarzenia, to jednak organizatorzy już teraz zamieścili listę artystów Polish Hip-Hop Festival 2018. Wśród artystów PHHF znaleźli się: Ten Typ Mes, Mielzky, Dwa Sławy, KPSN, Bonson, Białas, Bedoes, Sarius, Szpaku, Paluch, Nemy, Hase, Kękę oraz Alltta. Dodatkowo podczas festiwalu tradycyjnie odbędzie się Płocka Bitwa Freestylowa 2018.

» Polish Hip-Hop Festival 2018: bilety - gdzie i za ile wejściówki? «

Wiele osób zastanawia się także, jaki jest program Polish Hip-Hop Festival 2018. Niestety nie ma jeszcze zamieszczonych informacji na ten temat. Jeśli tylko pojawią się jakieś wzmianki, opublikujemy je w tym artykule.

RadioZET.pl/JW