Zamknij

Pierwszą żoną Michaela Jacksona była córka króla..? Pytanie i odpowiedź z "Milionerów" za 1000 zł

02.03.2021 14:07
Pierwszą żoną Michaela Jacksona była córka króla..? Pytanie i odpowiedź z "Milionerów" za 1000 zł
fot. Bartosz KRUPA/East News

Pierwszą żoną króla popu Michaela Jacksona była córka.. ? Takie pytanie za 1000 zł usłyszała jedna z uczestniczek teleturnieju TVN "Milionerzy". Odcinek z jej udziałem będzie można obejrzeć we wtorek 2 marca. Szczegółową odpowiedź na pytanie można znaleźć poniżej. 

Pierwszą żoną króla popu Michaela Jacksona była córka..? Prawidłową odpowiedź na pytanie z teleturnieju TVN oraz jej szczegółowe wyjaśnienie można znaleźć w tym artykule. Sprawdzamy także, czy zawodniczka wybrała poprawny wariant i wygrała 1000 zł.

Pierwszą żoną króla popu Michaela Jacksona była córka..? [MILIONERZY, 1000 ZŁOTYCH]

Pierwszą żoną króla popu Michaela Jacksona była córka..? - tak brzmiało pytanie z Milionerów za 1000 złotych. Uczestniczka miała do wyboru cztery odpowiedzi:

A. bawełny

B. Jordanii

C. futbolu

D. rock and rolla

Uczestniczka nie znała odpowiedzi na pytanie i szybko postanowiła, że wykorzysta pierwsze koło ratunkowe: 50 na 50. Komputer pozostawił na ekranie dwie odpowiedzi B i D. I ta podpowiedź nie pomogła, więc uczestniczka zdecydowała się skorzystać z telefonu do przyjaciela. 

Milionerzy -  Pierwszą żoną króla popu Michaela Jacksona była córka..? [ODPOWIEDŹ]

Pierwszą żoną króla popu Michaela Jacksona była córka Elvisa Presleya, a więc króla rock and rolla. Lisa Marie Presley, córka Priscilli i Elvisa Presleyów, była związana z Jacksonem przez 2 lata - od 1994 do 1996 roku.

"Milionerzy" to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów. 

RadioZET.pl/PAB