Zamknij

Męskie Granie 2019 - BILETY. Kiedy w sprzedaży, gdzie kupić i za ile? [CENA]

Jolanta Waligóra
06.06.2019 10:15

Bilety na Męskie Granie 2019 to temat, który szczególnie interesuje wszystkich miłośników muzycznego wydarzenia. Z pewnością wejściówki na koncerty, jak to było w ubiegłych latach, wyprzedadzą się w zaskakującym tempie. Kiedy rusza sprzedaż i gdzie kupić wejściówki online? Szczegółowe informacje o biletach na Męskie Granie 2019 i ich cenach zamieszczamy poniżej.

Męskie Granie 2019 - BILETY. Kiedy w sprzedaży, gdzie kupić i za ile? [CENA]
fot. Piotr Zagiell/East News

Męskie Granie 2019 - BILETY. Od kiedy w sprzedaży wejściówki na koncerty? Ile kosztują? Gdzie będzie można je nabyć? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy informacje o biletach na Męskie Granie 2019 i ich cenach.

Męskie Granie 2019 - PIOSENKA. Kto zaśpiewa i kiedy premiera singla promującego?

Męskie Granie 2019 - BILETY. Kiedy w sprzedaży i gdzie kupić?

Informacji na temat tego, kiedy bilety na Męskie Granie 2019 trafią do sprzedaży, szuka wielu fanów muzycznego wydarzenia. Mamy dobrą wiadomość - pojawiły się już oficjalne informacje na temat sprzedaży wejściówek na koncerty. Bilety na Męskie Granie 2019 w przedsprzedaży można było nabyć od wtorku, 7 maja. Z kolei regularna sprzedaż biletów wystartuje w czwartek, 6 czerwca o godzinie 12:00. Bilety na Męskie Granie 2019 będzie można kupić w internecie m.in. za pośrednictwem strony eBilet.pl.

Wszystkie bilety na Męskie Granie 2019 będą imienne, a jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie cztery.

W tym roku odbędzie się już 10. edycja Męskiego Grania. Od kilku lat na scenie spotykają się najlepsi polscy artyści reprezentujący odmienne gatunki muzyczne. Dzięki ich eksperymentom i odwadze do poszukiwania nowych brzmień publiczność staje się świadkami nieoczywistych kolaboracji, które na długo pozostają w pamięci. Tegoroczna jubileuszowa edycja - jak zapowiadają organizatorzy - ma przynieść wiele niespodzianek.

Męskie Granie 2019 - TRASA, ARTYŚCI: kto wystąpi, kiedy i gdzie koncerty?

Bilety na Męskie Granie 2019 - CENA. Ile kosztują wejściówki na koncerty?

Ceny biletów na Męskie Granie 2019 to informacje, które szczególnie interesują wszystkich, którzy wybierają się na tegoroczną edycję muzycznego wydarzenia. Szczegóły są już znane - cena biletów na Męskie Granie 2019 wynosić będzie 149 zł. Wszystkie wejściówki będą imienne, a jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie cztery.

Męskie Granie 2019: gdzie i kiedy odbędą się koncerty? Opublikowano listę miast

RadioZET.pl/JW