Zamknij

Kolejne 365 dni - PDF: czy i gdzie można znaleźć książkę Blanki Lipińskiej online?

Jolanta Waligóra
03.06.2019 13:49

Czy książka "Kolejne 365 dni" dostępna jest w PDF i można ją znaleźć online? "Kolejne 365 dni" to trzecia już część cyklu "365 dni" Blanki Lipińskiej. Jej premiera odbyła się 29 maja, a wielu fanów szuka w sieci informacji na temat tego, czy istnieje możliwość legalnego pobrania jej w internecie. Sprawdzamy, czy książka "Kolejne 365 dni" dostępna jest w PDF.

Kolejne 365 dni - PDF: czy i gdzie można znaleźć książkę Blanki Lipińskiej online?
fot. Instagram.com/blanka_lipinska

"Kolejne 365 dni" - ONLINE, PDF: gdzie można znaleźć książkę Blanki Lipińskiej w internecie? Czy jest dostępna legalnie online? O czym jest bestseller? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, czy można znaleźć książkę Lipińskiej "Kolejne 365 dni" w PDF za darmo do pobrania.

"Kolejne 365 dni" - PDF: czy można pobrać książkę online legalnie?

Wielu miłośników cyklu "365 dni" Blanki Lipińskiej szuka informacji na temat możliwości pobrania książki "Kolejne 365 dni" online legalnie. Nie ma w sieci jednak miejsc, w których za darmo i bezpłatnie można pobrać książkę "Kolejne 365 dni" w PDF. Produkt ten można zakupić zarówno w księgarniach stacjonarnych, jak i internetowych. W sieci można dostać także e-booka.

Żaden natomiast serwis z darmowymi PDF-ami książek, jak na przykład Chomikuj, nie pozwala na legalne zdobycie egzemplarza powieści "Kolejne 365 dni". PDF-y dystrybuowane w taki sposób nie są kopiami rozpowszechnianymi z poszanowaniem praw autora i wydawcy. Ponadto posiadanie nielegalnych kopii jakichkolwiek dzieł może skończyć się karą. 

Zachęcamy zatem do sprawdzania księgarń i sklepów stacjonarnych oraz internetowych, w których książka Blanki Lipińskiej "Kolejne 365 dni" jest dostępna.

Książka "Kolejne 365 dni" - o czym jest?

W opisie książki "Kolejne 365 dni" na portalu lubimycztac.pl czytamy: Ciężarna Laura zostaje postrzelona. Najlepsi lekarze walczą o życie kobiety. Jej mąż, głowa sycylijskiej mafii, musi podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu - kogo ocalić: ukochaną czy ich dziecko... Jakiego wyboru dokona Massimo? Czy życie bez Laury będzie miało dla niego jeszcze sens? Czy będzie potrafił w pojedynkę wychować ich syna? Miliony myśli kłębią mu się w głowie, ale żadna nie przynosi ukojenia. Nie wie, jak potoczą się losy jego rodziny. Czyje 365 dni będziemy śledzić w trzeciej części sagi?

Blanka Lipińska - kim jest pisarka i autorka książek "365 dni" i "Ten dzień"?

Przypomnijmy, że "Kolejne 365 dni" to trzecia już część bestsellerowej serii Blanki Lipińskiej o Laurze Biel porwanej przez szefa sycylijskiej mafii. Cykl powieści porównywany jest do światowego bestsellera "50 twarzy Greya". Obecnie trwają prace nad ekranizacją serii, a premiera filmu zaplanowana jest na walentynki 2020 roku.

Mikołaj Roznerski zagra w filmie Blanki Lipińskiej? Autorka komentuje

RadioZET.pl/lubimycztac.pl/JW