Zamknij

Kazimiernikejszyn 2018 - kiedy, gdzie, kto zagra? [LINE-UP, PROGRAM]

Redakcja
12.07.2018 13:30

Kiedy Kazimiernikejszyn 2018? Muzyczna impreza startuje w czwartek, 12 lipca. W tym roku przypada już V edycja wydarzenia. Podczas czterodniowego festiwalu wystąpią m.in. Lao Che, Łąki Łan, Fisz Emade Tworzywo oraz Grubson. Z kolei gwiazdą muzycznej imprezy będzie Dawid Podsiadło, który niedawno zaprezentował swój nowy singiel "Małomiasteczkowy". Sprawdzamy datę, miejsce, line-up i pełen program Kazimiernikejszyn 2018.

Kazimiernikejszyn 2018 - kiedy, gdzie, kto zagra? [LINE-UP, PROGRAM]
fot. k_kapica_afk/Polska Press/EASTNEWS

Kiedy Kazimiernikejszyn 2018 i kto zagra podczas V edycji festiwalu w Kazimierzu Dolnym? Sprawdzamy datę, miejsce i pełen line-up Kazimiernikejszyn 2018.

» Paul McCartney w Polsce 2018 - bilety, data i miejsce koncertu «

Gdzie i kiedy Kazimiernikejszyn 2018? [DATA, MIEJSCE]

Kazimiernikejszyn 2018 rozpocznie się w czwartek, 12 lipca. Festiwal będzie trwać przez cztery dni i zakończy się w niedzielę, 15 lipca. Impreza muzyczna, jak sama nazwa wskazuje, będzie mieć miejsce w Kazimierzu Dolnym. W tym roku odbędzie się V edycja festiwalu "bez spinki". 

"Odepnij się i wskocz w świat energetycznych koncertów, chillu na pół dzikiej plaży, autorskich przygód jak Samolosy, Czas na P, rowerowy rajd tunelem, palenie koguta, Tor Wsparć, Przyklejando, Kaninoning i wiele innych... A w przerwach chłoń piękne widoki, słońce, czy skorzystaj ze spotkań i warsztatów z naszymi Przegościami. Kończymy rekordem w ilości osób śmiejących się." - zachęcają organizatorzy imprezy na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku.

 

Kazimiernikejszyn 2018: line-up [KONCERTY]

Tegoroczny line-up Kazimiernikejszyn 2018 przedstawia się naprawdę imponująco. Podczas czterodniowego festiwalu zagrają:

Lao Che,
Łąki Łan,
Fisz Emade Tworzywo,
Grubson,
Tabu,
DZIADY KAZIMIERSKIE,
SPACEBOY,
Irek Dudek,
November Project Band,
NeoKlez.

Gwiazdą imprezy muzycznej będzie Dawid Podsiadło, który niedawno zaprezentował swój najnowszy singiel "Małomiasteczkowy". Poniżej zamieszczamy dokładną rozpiskę godzinową Kazimiernikejszyn 2018. Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia: kazimiernikejszyn.pl.

prog
fot.

RadioZET.pl/JW