Zamknij

Paul McCartney w Polsce 2018 - bilety, data i miejsce koncertu

Redakcja
20.07.2018 12:00

Paul McCartney w Polsce w 2018 roku! Będzie to drugi koncert brytyjskiego artysty w naszym kraju i zarazem pierwszy w Krakowie. Polska będzie jednym z miejsc, które odwiedzi w ramach trasy koncertowej „Freshen Up”, która rozpoczyna się we wrześniu w Kanadzie. Kiedy i gdzie koncert Paula McCartneya w Polsce? Przedstawiamy datę, miejsce i sprawdzamy, kiedy bilety trafią do sprzedaży i w jakiej będą cenie.

Paul McCartney w Polsce 2018 - bilety, data i miejsce koncertu
fot. STR/AFP/EASTNEWS

Bilety na koncert Paula McCartneya w Polsce w 2018 już są w sprzedaży. Wszystkie informacje o wejściówkach oraz dacie i miejscu koncertu legendarnego muzyka znajdziecie w tym artykule.

» Twenty One Pilots w Polsce 2019 - bilety, miejsce i data koncertu «

Gdzie i kiedy Paul McCartney w Polsce 2018? [DATA, MIEJSCE]

Paul McCartney w Polsce w 2018 roku pojawi się pierwszy raz od pięciu lat! Artysta gościł w naszym kraju na koncercie w Warszawie w 2013 roku w ramach trasy "Out There". Teraz wykonawca wystąpi w Krakowie. Koncert Paula McCartneya 2018 będzie mieć miejsce na Tauron Arena Kraków. Muzyczne wydarzenie zaplanowane jest na poniedziałek, 3 grudnia.

Paul McCartney w Polsce pojawi się w ramach trasy koncertowej „Freshen Up”, która rozpoczyna się we wrześniu w Kanadzie. Będzie to pierwsza trasa Paula od czasu „One On One Tour”, podczas której koncertów artysty w latach 2016-2017 wysłuchało około 2 mln fanów. Jest to również pierwsza trasa koncertowa, która rozpocznie się po premierze nowego albumu „Egypt Station”, który będzie wydany 7 września nakładem Capitol Records.

 

„Odwiedzanie nowych miejsc to zawsze świetna zabawa! To bardzo ekscytujące doświadczenie, które pomaga zachować świeżość umysłu. Zawsze chciałem zobaczyć Kraków, ponieważ słyszałem o nim wiele wspaniałych rzeczy. Świetnie się bawiliśmy podczas naszej ostatniej podróży do Polski, więc wiemy, że będzie to kolejna wyjątkowa noc dla nas. Nie możemy się doczekać powrotu -  Get ready to rock Poland!” - mówi Paul McCartney.

Paul McCartney w Polsce 2018: BILETY - od kiedy w sprzedaży i gdzie kupić? [CENA]

Bilety na koncert Paula McCartneya w Krakowie 2018 trafią do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu! To dobra wiadomość dla wszystkich fanów brytyjskiego artysty. Wejściówki będzie można nabyć za pośrednictwem strony: LiveNation.pl. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl odbędzie się w czwartek, 19 lipca w godzinach od 10:00 do 20:00. Z kolei regularna sprzedaży biletów na Paula McCartneya rozpocznie się w piątek, 20 lipca o 12:00. 

Ceny biletów na Paula McCartneya rozpoczynać się będą od 279 zł.

» BeMy - kim są polscy supporterzy koncertu Eda Sheerana w Polsce 2018? «

RadioZET.pl/JW