Zamknij

Jak można odzyskać hasło do Facebooka i co zrobić, gdy zapomni się hasła do FB?

14.10.2020 19:05

Wiele osób zastanawia się, jak można odzyskać hasło do Facebooka i co zrobić, gdy zapomni się hasła do FB. Poniżej podajemy instrukcje krok po kroku, między innymi jak zmienić hasło do konta i odzyskać stare hasło do Facebooka.

Jak można odzyskać hasło do Facebooka i co zrobić, gdy zapomni się hasła do FB?
fot. Shutterstock

Jak można odzyskać hasło do Facebooka i co zrobić, gdy zapomni się hasła do FB? To właśnie te i podobne pytania zadajemy bardzo często, kiedy zapomnimy danych do logowania na Facebooka. Poniżej podpowiadamy, jak w łatwy sposób odzyskać hasło do FB i inne.

Facebook - jak wylogować się z innych urządzeń: na komputerze, telefonie lub tablecie?

Facebook - co zrobić, gdy zapomni się hasła do FB?

W sytuacji, kiedy znamy e-mail, na który było założone konto na Facebooku, hasło do niego można odzyskać w bardzo prosty sposób. Po przejściu na główną stronę, gdy wyświetli się strona logowania, wystarczy nacisnąć na Nie pamiętasz hasła?. Po tej operacji użytkownik zostanie przeniesiony na kolejną stronę internetową, gdzie trzeba podać adres e-mail lub numer telefonu, na które zostało zarejestrowane konto.

Jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej w Centrum Pomocy Facebooka, by odzyskać dostęp do swojego konta można również wykonać poniższe kroki:

  1. Przejdź do strony facebook.com/login/identify i postępuj zgodnie ze wskazówkami. Pamiętaj, aby skorzystać z komputera lub telefonu komórkowego użytego wcześniej do zalogowania się do konta na Facebooku.
  2. Odszukaj konto, do którego chcesz odzyskać dostęp. Konta możesz odszukać według imienia i nazwiska, adresu e-mail lub numeru telefonu.
  3. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby zresetować hasło do swojego konta.

Jak odzyskać hasło do Facebooka?

Istnieje również druga droga, aby zresetować i odzyskać hasło przed zalogowaniem się do Facebooka. Poniżej zamieszczamy instrukcję:

  1. Przejdź do strony Znajdź swoje konto.
  2. Wpisz adres e-mail, numer telefonu komórkowego, pełne imię i nazwisko lub nazwę użytkownika powiązane z Twoim kontem i kliknij opcję Szukaj.
  3. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Ze względów bezpieczeństwa, w celu zresetowania hasła nie można użyć tego samego numeru telefonu komórkowego, który służy do uwierzytelniania dwuskładnikowego. Potrzebny jest inny numer telefonu komórkowego lub adres e-mail dodany do konta w celu zresetowania hasła.

Jak usunąć konto na Facebooku? Skuteczny sposób na skasowanie danych

ZOBACZ TEŻ:

RadioZET.pl/facebook.com