Obserwuj w Google News

Festiwal Weselnych Przebojów 2018: BILETY - cena. Gdzie i za ile?

Redakcja
2 min. czytania
08.06.2018 09:26
Zareaguj Reakcja

Bilety na Festiwal Weselnych Przebojów 2018 są już w sprzedaży! Mimo że muzyczna impreza odbędzie się dopiero w sierpniu, to w wejściówki warto zaopatrzyć się dużo wcześniej. Gdzie i za ile kupimy bilety na Festiwal Weselnych Przebojów 2018? Sprawdzamy ceny wejściówek.

Festiwal Weselnych Przebojów 2018: BILETY - cena. Gdzie i za ile?
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/EASTNEWS

Festiwal Weselnych Przebojów 2018: BILETY - cena. Gdzie i za ile wejściówki na koncerty? Odpowiadamy na jedne z najczęściej zadawanych pytań.

» Festiwal Weselnych Przebojów 2018: kto wystąpi, kiedy, gdzie? [LINE-UP] «

Festiwal Weselnych Przebojów 2018: bilety - gdzie kupić?

Festiwal Weselnych Przebojów 2018 w Mrągowie rozpocznie się w piątek, 17 sierpnia i potrwa do soboty, 18.08. Koncerty będą mieć miejsce w Amfiteatrze w Mrągowie. Podczas imprezy wystąpią tacy artyści jak Brathanki, Urszula, Vox, Wojciech Gąssowski, Piękni i Młodzi czy Sławomir. Dla wszystkich miłośników podobnych wydarzeń mamy dobrą wiadomość. Bilety na Festiwal Weselnych Przebojów 2018 są już w sprzedaży! Wejściówki można nabyć za pośrednictwem strony: ebilet.pl.

W tym roku odbędzie się 2. edycja wydarzenia. Jak mówi Krzysztof Majkowski, producent wielu projektów muzycznych - "Festiwal Weselnych Przebojów będzie z pewnością najlepszą i największą imprezą tego lata. Bawić się będzie bowiem nie tylko audytorium zgromadzone w amfiteatrze, ale również wierni widzowie Polsatu, oglądający imprezę zza szklanego ekranu telewizora."

Bilety na Festiwal Weselnych Przebojów 2018 - cena. Za ile wejściówki?

Mimo że impreza odbędzie się dopiero w sierpniu, to w bilety na Festiwal Weselnych Przebojów 2018 warto zaopatrzyć się dużo wcześniej. Z pewnością najlepsze miejsca, jak przy podobnych wydarzeniach, rozejdą się w błyskawicznym tempie. Ceny biletów na Festiwal Weselnych Przebojów 2018 zarówno na pierwszy, jak i drugi dzień imprezy oscylują w granicach od 89,00 do 250,00 zł za miejsca VIP. Więcej informacji na temat wejściówek można znaleźć na stronie: ebilet.pl

a
fot.

Dodatkowo dla dzieci do 7. roku życia włącznie wstęp na Festiwal Weselnych Przebojów 2018 jest bezpłatny.

»  Męskie Granie 2018: BILETY - kiedy i gdzie kupić wejściówki? [CENNIK] «

RadioZET.pl/JW