Zamknij

Festiwal Weselnych Przebojów 2018: kto wystąpi, kiedy, gdzie? [LINE-UP]

Redakcja
08.06.2018 10:20

Festiwal Weselnych Przebojów 2018 odbędzie się w sierpniu. W tym roku przypada już druga edycja wydarzenia. Na scenie w Mrągowie wystąpią m.in. tacy artyści jak Urszula, Brathanki, Wojciech Gąssowski, Sławomir czy Piękni i Młodzi. Sprawdzamy dokładną datę, miejsce i przedstawiamy pełen line-up Festiwalu Weselnych Przebojów 2018.

Festiwal Weselnych Przebojów 2018: kto wystąpi, kiedy, gdzie? [LINE-UP]
fot. PIXABAY

Festiwal Weselnych Przebojów 2018 w Mrągowie: kto wystąpi, kiedy, gdzie? Przedstawiamy najważniejsze informacje i odpowiadamy na jedne z najczęściej zadawanych pytań.

» Festiwal Weselnych Przebojów 2018: BILETY - cena. Gdzie i za ile? «

Gdzie i kiedy Festiwal Weselnych Przebojów 2018? [DATA, MIEJSCE]

Tradycyjnie Festiwal Weselnych Przebojów 2018 odbędzie się w Mrągowie. Jak mówi producent kreatywny i reżyser imprezy, Gabriela Dworniak-Niewiarowska - "Wybór Mrągowa na miejsce organizacji Festiwalu też nie jest przypadkowy. To najbardziej urokliwe miasteczko festiwalowe w Polsce. Położenie amfiteatru w niezwykłych okolicznościach natury – w centrum miasta, a jednocześnie nad jeziorem, w otulinie lasu – nadaje wydarzeniu niepowtarzalny klimat." 

Po wielkim sukcesie pierwszej edycji organizatorzy postanowili przedłużyć czas trwania muzycznej imprezy do dwóch dni! Zatem w tym roku odbędzie się wesele, a następnie poprawiny. Festiwal Weselnych Przebojów 2018 rozpocznie się w piątek, 17 sierpnia, a zakończy dzień później, w sobotę, 18.08.

 

Festiwal Weselnych Przebojów 2018: kto wystąpi? [LINE-UP]

Podczas Festiwalu Weselnych Przebojów 2018 wystąpią artyści, których utwory wpisały się już w stały repertuar każdego wesela. 17 sierpnia w Amfiteatrze w Mrągowie będziemy mogli usłyszeć prawdziwe gwiazdy. Line-up Festiwalu Weselnych Przebojów 2018 w Mrągowie przedstawia się następująco: Brathanki, Urszula, Vox, Piękni i Młodzi, Mig Classic, Masters, Top Girls, Excited, Dziani, Paweł Gołecki, Wojciech Gąssowski, M-Power. 

Z kolei w sobotę, 18 sierpnia uczestnicy festiwalu będą mogli bawić się przy przebojach takich wykonawców jak: Sławomir, Renato Monti, Czadoman, Miriami, Majka Jeżowska, Bartek Wrona, Rui Carlos Ferreira, Abba Cover, Nikos Rusketos i Grecka Grupa Orfeusz, Patrycja Runo – Gipsy Stars.

RadioZET.pl/JW