Zamknij

Fame MMA 7 - kiedy, o której i gdzie odbędzie się siódma edycja gali? [DATA, GODZINA]

04.09.2020 13:56

Kiedy Fame MMA 7 i gdzie się odbędzie? Informacji na temat kolejnej siódmej już edycji sportowego wydarzenia z udziałem youtuberów i influencerów szuka wielu fanów podobnych imprez. Szczegóły na temat tego, kiedy i gdzie Fame MMA 7 oraz czy kolejna gala się odbędzie, można znaleźć poniżej.

Fame MMA 7 - kiedy i gdzie odbędzie się siódma edycja gali? [DATA, MIEJSCE]
fot. Instagram.com/famemmatv

Fame MMA 7 - kiedy się odbędzie i gdzie będzie mieć miejsce? Czy w ogóle pojawi się siódma edycja sportowego wydarzenia z udziałem youtuberów oraz influencerów? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy Fame MMA 7 i czy się odbędzie kolejna edycja gali.

Fame MMA 7 - kiedy odbędzie się siódma edycja gali? [DATA]

Informacje na temat tego, kiedy Fame MMA 7, szczególnie interesują wiele osób, a przede wszystkim wszystkich fanów cyklicznych wydarzeń sportowych z udziałem youtuberów oraz influencerów. Dla wszystkich miłośników podobnych imprez mamy bardzo dobre wiadomości - decyzja dotycząca Fame MMA 7 została podjęta i - jak już oficjalnie wiadomo - ma się odbyć. 

Fame MMA 7 - KARTA WALK: jacy zawodnicy wezmą udział w gali? [WALKI]

Jak podaje portal Super Express, Wojtek Gola, czyli jeden z właścicieli federacji, zapytany o Fame MMA 7 podczas jednej z konferencji odpowiedział:

Na dzień dzisiejszy sytuacja na świecie jest taka, że będzie pewnie troszkę dłuższa przerwa między tą a kolejną galą. Cieszę się, że jesteśmy w ogóle w stanie galę zorganizować, to jest coś wielkiego .

Wiadomo już, że gala Fame MMA 7 odbędzie się w sobotę, 5 września 2020 roku.

Konferencja Fame MMA 7 - kiedy się odbędzie i gdzie obejrzeć? [TRANSMISJA]

Gdzie odbędzie się Fame MMA 7? [MIEJSCE]

Jeśli chodzi o to, gdzie Fame MMA 7 się odbędzie, to trzeba uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory nie pojawiły się żadne informacje na ten temat. Artykuł będziemy aktualizować.

Fame MMA 7 - BILETY. Ile kosztują wejściówki i kiedy w sprzedaży? [CENA BILETÓW]

Przypomnijmy, że Fame MMA 6 odbyła się w sobotę 28 marca 2020 roku w Częstochowie. 

RadioZET.pl/SuperExpress