Zamknij

Konferencja Fame MMA 8 - kiedy się odbędzie i gdzie obejrzeć online? [TRANSMISJA]

16.10.2020 14:56

Pierwsza konferencja Fame MMA 8 odbędzie się już w drugiej połowie października 2020 roku. Będzie to doskonała okazja, aby zobaczyć wszystkich zawodników, którzy zmierzą się w oktagonie na najbliższej gali. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy konferencja Fame MMA 8 i gdzie obejrzeć online, można znaleźć poniżej.

Konferencja Fame MMA 8 - kiedy się odbędzie i gdzie obejrzeć online? [TRANSMISJA]
fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

Fame MMA 8 - PIERWSZA KONFERENCJA: kiedy się odbędzie? O której godzinie? Gdzie będzie można ją obejrzeć online? Czy dostęp będzie bezpłatny? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy wszystko o transmisji konferencji Fame MMA 8.

Fame MMA 8 - KONFERENCJA: kiedy się odbędzie i o której godzinie?

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, kiedy konferencja Fame MMA 8. Mamy bardzo dobre wiadomości - data pierwszego "spotkania" wszystkich zawodników, jest już znana. Wiadomo, że konferencja Fame MMA 8 odbędzie się w drugiej połowie miesiąca, a dokładniej 18 października 2020. Będzie to niedziela. 

Rozpoczęcie konferencji Fame MMA 8 zaplanowane zostało na godzinę 18:00.

Przypomnijmy, że gala Fame MMA 8 odbędzie się w sobotę, 21 listopada. Część walk do tej pory nie została ogłoszona. Jak na razie wiadomo, że podczas sportowego wydarzenia wystąpią m.in. Marcin Dubiel, Kacper Blonsky, Marcin Najman, Paweł Tyburski, Maksymilian Wiewiórka czy Piotr Piechowiak.

Fame MMA 8 - KARTA WALK, WALKI: jacy zawodnicy wezmą udział w ósmej edycji gali?

Konferencja Fame MMA 8 - gdzie obejrzeć online? [TRANSMISJA]

Transmisja z konferencji Fame MMA 8 dostępna będzie na oficjalnym kanale organizacji Fame MMA w serwisie YouTube. 

Fame MMA 8 - kiedy i gdzie odbędzie się kolejna edycja gali? [DATA, MIEJSCE]

RadioZET.pl