Zamknij

Ekskluzywny Menel - kim jest uczestnik "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Karolina Piotrowska
10.05.2019 11:35
Ekskluzywny Menel - kim jest uczestnik "Twoja twarz brzmi znajomo"? [INSTAGRAM, WIEK, ŻONA]
fot. Youtube / Ekskluzywny Menel

Kim jest Ekskluzywny Menel? Uczestnik programu "Twoja twarz brzmi znajomo" na co dzień zajmuje się prowadzeniem bloga, a oprócz tego jest także mężem i ojcem. Sprawdzamy, co jeszcze warto o nim wiedzieć.

Kto to Ekskluzywny Menel - uczestnik "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Poniżej zebraliśmy najważniejsze i najczęściej wyszukiwane informacje o blogerze, który pojawia się w 11. edycji programu - Ekskluzywny Menel: kim jest, żona, dziecko, wiek, piosenka, książka i inne.

» Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11: uczestnicy zaśpiewali „Shallow” i „Weź nie pytaj” w 1. odcinku [WIDEO]

Ekskluzywny Menel - kim jest uczestnik TTBZ? [WIEK, ŻONA, DZIECKO]

Po tym, jak bloger pojawił się w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, wiele osób zastanawia się, kto to jest Ekskluzywny Menel. Tak naprawdę nazywa się Kamil Pawelski. Urodził się w 1985 roku, więc w 2019 roku skończy 34 lata. Do tej pory udało mu się obronić tytuł magistra z psychologii biznesu. Poza tym jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej w klasie saksofonu altowego. W jednym z wywiadów wyznał, że przez ponad 10 lat pracował w korporacji z branży modowej.

Popularność zdobył po tym, jak w 2013 roku założył bloga Ekskluzywny Menel. Według opisu, jest to "portal nie tylko o modzie, ale wszystkim tym, co w męskim świecie ważne".

» Marta Wiejak - kim jest uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? [WIEK, WZROST] «

Kamil Pawelski wziął ślub w 2016 roku. Żoną Ekskluzywnego Menela jest Viktoria Skrobotun, z którą na co dzień pracuje, tworząc bloga. Mają jednego syna. Dziecko Ekskluzywnego Menela nazywa się Abel Antoni.

» "Twoja twarz brzmi znajomo 11" - uczestnicy. Kto występuje w nowej edycji 2019?

Twórczość Ekskluzywnego Menela - PIOSENKA, książka, płyta

Jedną z piosenek Ekskluzywnego Menela jest utwór pod tytułem "Waiting Room". Singiel zapowiada debiutancki album Kamila Pawelskiego "GRANICE". Zgodnie z tym, co możemy przeczytać na jego blogu, praca nad wydaniem płyty trwała około 2 lata. W tym czasie miał on możliwość współpracować z takimi muzykami jak: Paweł Bzim Zarecki, Marika Marta Kosakowska, Buslav, Jan Stokłosa, Fair Play Quartet, Maciej Mąka, Przemek Kostrzewa czy Kamila Pałasz.

Płytę Ekskluzywnego Menela, czyli Kamila Pawelskiego można kupić na jego stronie internetowej w zakładce Sklep.

Oprócz tego Ekskluzywny Menel wydał także książkę o takim samym tytule, czyli "Ekskluzywny Menel", w której według opisu odpowiada na pytania w czym tkwi sekret męskiej mody i jak dobrze wyglądać i dobrze żyć.

Kto to Ekskluzywny Menel? [INSTAGRAM, FACEBOOK, BLOG]

We wszystkich mediach społecznościowych w łatwy sposób można odszukać konta Kamila Pawelskiego. Ekskluzywny Menel na Facebooku, Instagramie i blogu używa swojego pseudonimu. Poniżej znajdziecie linki do wszystkich jego profili oraz do bloga.

RadioZET.pl/KP