Obserwuj w Google News

"Bóg mordu". Spektakl z Dereszowską i Żebrowskim w Teatrze 6. piętro. Zdobądź bilety

Redakcja
1 min. czytania
02.01.2018 15:01
Zareaguj Reakcja

Gdzie można dostać bilety na spektakl "Bóg mordu" w Teatrze 6.piętro? 

"Bóg mordu". Spektakl z Dereszowską i Żebrowskim w Teatrze 6. piętro. Zdobądź bilety
fot. ---

"Bóg mordu" to sztuka Yasminy Rezy, która opowiada historię dwóch par małżeńskich, które spotykają się, by spisać zeznania w sprawie bójki w parku ich dzieci.

"Bóg mordu" to błyskotliwie napisane komediowo-absurdalno-tragiczne studium odkrywania tego, co w nas jest „bogiem mordu” – egoistycznym pragnieniem zwycięstwa wbrew wszystkim i wszystkiemu, instynktem walki o siebie, podczas której spadają maski przyzwoitości, wychowania i tolerancji, a bohaterowie stają się przerażająco śmieszni i straszni.

To także opowieść o naszym trudnym współczesnym rodzicielstwie, które zamiast być, jak twierdzą kolorowe gazety, największą przygodą życia, staje się kolejnym powodem lęków, frustracji i agresji.

"Bóg mordu" w Teatrze 6.piętro - obsada

Za reżyserię spektaklu odpowiada Małgorzata Bogajewska. Spektakl ma gwiazdorską obsadę. Można podziwiać w nim Annę Dereszowską, Michała Żebrowskiego, Jolantę Fraszyńską i Cezarego Pazurę

"Bóg mordu" w Teatrze 6.piętro - bilety

 Bilety na spektakl "Bóg mordu" w Teatrze 6. piętro można kupić za pośrednictwem portalu ebilet.pl. Bilety na spektakle styczniowe kosztują 110 złotych. Jeśli chcemy zobaczyć spektakl w lutym zapłacimy 60 złotych.