Zamknij

Bestsellery Empiku 2019 - gdzie obejrzeć online i w TV na żywo? [TRANSMISJA]

Karolina Piotrowska
04.02.2020 13:28

Gdzie obejrzeć Bestsellery Empiku 2019 online i w telewizji na żywo? W tym roku będzie to 21. edycja rozdania nagród, które zostaną przyznane w ponad 10 kategoriach za 2019 rok. W poniższym artykule zamieszczamy informacje dotyczące transmisji z gali Bestsellery Empiku 2019 online i w TV, gdzie obejrzeć relację na żywo, o której godzinie się rozpocznie i inne informacje.

Bestsellery Empiku 2020 - gdzie obejrzeć online i w TV na żywo? [TRANSMISJA]
fot. mat. prasowe

Bestsellery Empiku 2019 - gdzie obejrzeć online i w TV na żywo? Transmisja z rozdania nagród będzie dostępna za darmo dla telewidzów, a także w internecie. Poniżej podajemy szczegóły, czyli m.in. o której godzinie gala Bestsellery Empiku 2019, gdzie obejrzeć online i w telewizji na żywo i inne.

Kiedy gala Bestsellery Empiku 2019, gdzie obejrzeć na żywo w TV i o której godzinie?

Gala rozdania nagród Bestsellery Empiku 2019 za 2019 rok odbędzie się we wtorek, 4 lutego 2020. Relację z wydarzenia będzie można oglądać na żywo w sieci. Transmisja z gali Bestsellery Empiku 2019 online rozpocznie się o godzinie 19.30 na Facebooku: facebook.com/empikcom. Tuż przed rozpoczęciem wydarzenia będzie można zobaczyć relację z czerwonego dywanu i unikalne nagrania zza kulis. Gospodarzami streamingu będą: Piotr Grabarczyk i Karolina Gilon.

Karolina Gilon - wiek, wzrost: kim jest prowadząca?

W oprawie muzycznej wydarzenia, w aranżacjach Miuosha pojawią się m.in. Krzysztof Zalewski i Ania Dąbrowska we wspólnym utworze, Viki Gabor w duecie z KayahTen Typ Mes z Hanią Rani czy Beata Kozidrak z Natalią Nykiel. Usłyszymy także premierowe wykonania Rojka, Mrozu oraz Roguckiego & Karasia. Empik odkryje też przed polską publicznością świetnie zapowiadający się zespół Inhaler, którego wokalistą jest Elijah Hewson, syn Bono.

Bestsellery Empiku 2019: NOMINACJE - lista nominowanych do nagrody za 2019 rok

O której godzinie gala Bestsellery Empiku 2019 online i gdzie obejrzeć w internecie?

Gala Bestsellery Empiku 2019 w TV również będzie dostępna dla widzów za darmo. Relacja na żywo rozpocznie się o godzinie 20.15, a obejrzeć ją będzie można w telewizji TVN. Właśnie wtedy poznamy zwycięzców w poszczególnych kategoriach, m.in. literatura zagraniczna, film dla dzieci, muzyka polska, wydarzenie roku.

Bestsellery Empiku 2019 - LISTA ZWYCIĘZCÓW. Kto otrzyma statuetkę? [WYNIKI]

W tym roku podczas telewizyjnej gali Bestsellerów Empiku 2019 pojawi się gospodarz każdej z głównych kategorii nagród (książki, muzyka, film). Autorów najpopularniejszych książek ogłosi dziennikarka i prezenterka telewizyjna Dorota Wellman. Najchętniej wybierane płyty przedstawi Dawid Podsiadło, który zdeklasował konkurencję w ubiegłorocznej edycji Bestsellerów. W świat filmu wprowadzi widzów Grażyna Torbicka – dziennikarka od wielu lat związana z branżą filmową, a także twórczyni i dyrektor artystyczna Festiwalu Filmu i Sztuki „Dwa Brzegi” w Kazimierzu Dolnym. Literackie, muzyczne i filmowe Odkrycia Empiku 2019 zaprezentują wybrani członkowie jury tej nagrody. Galę Bestsellery Empiku poprowadzi Marcin Prokop.

Bestsellery Empiku to nagrody Empiku dla najlepiej sprzedających się w minionym roku książek, filmów, płyt, gier oraz czasopism (uprzednio również artykułów papierniczych). Między 1999 a 2007 rokiem nagrody te nosiły nazwę "Asy Empiku". Pierwsze Asy Empiku za rok 1999 wręczono 24 stycznia 2000 w Filharmonii Narodowej w Warszawie. Od 2008 roku nagrody noszą nazwę "Bestsellery Empiku".

RadioZET.pl/mat. prasowe/KP