Obserwuj w Google News

Karolina Gilon - wiek, wzrost, Instagram, partner: kim jest prezenterka telewizyjna?

2 min. czytania
31.12.2021 09:14
Zareaguj Reakcja

Karolina Gilon poprowadzi Sylwestra z Polsatem 2021/2022. To jednak nie pierwszy raz, kiedy możemy oglądać celebrytkę - była m.in. uczestniczką "Top Model" czy "Operacja stylówa". Na swoim koncie ma także rolę w serialu. Szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Karoliny Gilon, a także jej wiek i wzrost, można znaleźć poniżej.

Karolina Gilon - wiek, wzrost, Instagram, partner: kim jest prezenterka telewizyjna?
fot. TRICOLORS/East News

Kim jest Karolina Gilon? Wiek, wzrost, "Top Model", Instagram, partner, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne informacje na temat prowadzącej program Sylwester Polsat 2021/2022, można znaleźć w tym artykule.

Redakcja poleca

Kim jest Karolina Gilon, prowadząca Sylwester z Polsatem 2021/2022?

Karolina Gilon urodziła się w małej miejscowości na Mazurach. Ma starszego brata. Jej rodzice wzięli rozwód, gdy celebrytka skończyła 4. rok życia - od tego czasu wychowywała ją tylko mama. Karolina Gilon, zanim skończyła 18 lat, wyjechała z rodzinnego domu. Początkowo zamieszkała w Olsztynie, gdzie zdała maturę, a później przeniosła się do Warszawy, gdzie studiowała finanse i rachunkowość. Przez dwa lata pracowała w stolicy jako kelnerka. Po pewnym czasie Karolina Gilon zdecydowała się zmienić kierunek studiów i zaczęła uczyć się wizażu. 

Celebrytka szybko dostała pracę w zawodzie - przez jakiś czas robiła makijaże modelkom przed pokazem. Mimo licznych tatuaży w 2015 roku postanowiła zgłosić się do programu "Top Model". Karolina Gilon w show wyróżniała się na tle innych uczestniczek. Ostatecznie modelka zajęła czwarte miejsce.

Zobacz także:  Sylwester Polsat 2021/22: zagraniczne gwiazdy w Chorzowie. Kto wystąpi? [ARTYŚCI]

Karolina Gilon na swoim koncie ma także inne występy w programach. W 2016 roku zadebiutowała jako prowadząca program "DeFacto" w TTV. Rok później natomiast została gospodynią programu "Druga twarz", gdzie razem m.in. z Marcinem Tyszką pomagała przejść metamorfozę zagubionym uczestnikom. Co ciekawe, Karolina Gilon wystąpiła także w show "Operacja stylówa". Na swoim koncie ma także rolę w serialu "Miłość na bogato". 

W 2019 i 2020 Karolina Gilon prowadziła program "Love Island. Wyspa miłości". To show dla singli, którzy chcą przeżyć przygodę życia i gorący romans w słonecznej Hiszpanii. Do luksusowej willi wprowadzają się atrakcyjni uczestnicy, którzy przygodę w programie zaczynają od wybrania swojego partnera. Wszystkie perturbacje sercowe non stop śledzą kamery, do tego pary dostają specjalne zadania do wykonania. Z reality show odpadają osoby wskazane przez widzów. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy, którzy są otwarci na romans i przygodę. To oznacza, że poza sercem partnera, uczestnik musi też zdobyć serca widzów. 

Ponadto modelka prowadzi także program "Ninja Warrior" w Polsacie.

Oprócz Karoliny Gilon Sylwestra z Polsatem 2021/22 poprowadzą: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Ilona Krawczyńska, Marcelina Zawadzka, Wiktoria Gąsiewska, Patryk Cebulski i Adam Zdrójkowski oraz Izabela Janachowska

Karolina Gilon - wiek, wzrost, Instagram, partner, życie prywatne

Karolina Gilon ma 32 lat. Celebrytka urodziła się we wrześniu 1989 roku. Jak na modelkę przystało, jest wysoką kobietą i mierzy około 181 cm wzrostu. Ma wiele tatuaży i - jak sama przyznaje - asymetrię twarzy.

Życie prywatne Karoliny Gilon owiane jest tajemnicą. Nie wiadomo zatem, czy celebrytka obecnie jest w związku albo się z kimś spotyka.

Karolina Gilon na Instagramie figuruje pod nazwą: karolinagilonofficial. Aktualnie obserwuje ją ponad 490 tys. osób.

RadioZET.pl