Obserwuj w Google News

"Król tygrysów": gwiazdorzy hitu Netflixa się rozwodzą. Czekają już tylko na podpis sędziego

2 min. czytania
28.12.2022 15:55
Zareaguj Reakcja

Joe Exotic - gwiazdor hitu Netflix "Król tygrysów" nie będzie już mężem Dillona Passage'a. Mężczyźni czekają na oficjalne zakończenie małżeństwa.

Joe Exotic i Dillon Passage
fot. Netflix/materiały prasowe

Małżeństwo bohaterów hitowego serialu Netflix "Król tygrysów" - Joe Exotica i Dillona Passage'a istnieje już tylko na papierze, a niebawem inny dokument zakończy związek. Para czeka obecnie na zgodę sędziego na rozwód.

"Król tygrysów": Joe Exotic i Dillon Passage rozwodzą się

W marcu 2020 roku nie było popularniejszej produkcji niż "Król tygrysów". Serial dokumentalny Netflix został hitem platformy. Wszystko przez barwną postać Josepha Maldonado-Passage'a, znanego również jako Joe Exotic - właściciela parku dla dzikich zwierząt w Oklahomie, który był zaangażowany w skomplikowaną sieć konfliktów i intryg z innymi przedstawicielami branży skupiającej się na hodowli i tresurze dzikich kotów.

Redakcja poleca

Jak podaje portal TMZ po rozmowie z adwokatką Exotica - Autumn Blackledge, dokumenty rozwodowe są gotowe i para potrzebuje jedynie  podpisu sędziego, aby oficjalnie zakończyć małżeństwo. W papierach nie pojawiają się wzmianki o podziale majątku, więc rozwód zakończy się polubownie. W zapisach prawnych zawarto klauzulę zrzeczenia się stron z prawa do alimentów, a także umowę o niedyskredytowaniu - partnerzy nie mogą się obmawiać po rozwodzie.

Zaznaczono jednak, że Passage musi zrezygnować z "wszelkich praw do dystrybucji, czerpania zysków, sprzedaży, przekazywania lub używania" jakichkolwiek podobizn Joe Exotica związanych z jego parkiem dzikich zwierząt i kampanią prezydencką z 2016 roku. Exotic  zrezygnuje natomiast z nazwiska Passage'a, które przyjął po ślubie i wróci do formy Joseph Maldonado.

Redakcja poleca

"Król tygrysów": miłość Joe Exotica i Dillona Passage'a się wypaliła

Dziennikarze portalu rozmawiali również z Parastoo Majd - prawniczką Passage'a, która przekazała, że mężczyzna jest bardzo szczęśliwy, że może zamknąć ten rozdział swojego życia, ruszyć dalej i zostawić Króla Tygrysów za sobą. Osoby interesujące się postacią Exotica zapewne wiedzą, że pomiędzy nim i Passage'em od dawna nie było miłości. Przebywający w więzieniu bohater dokumentu Netflix znalazł sobie nowego ukochanego - współwięźnia, Johna Grahama. Jednak ten związek również nie przetrwał, o czym Exotic poinformował w czerwcu 2022 roku, odwołując plany matrymonialne. Według doniesień TMZ obecnie jest w związku ze swoim byłym chłopakiem Sethem, z którym zszedł się mniej więcej w tym samym czasie, kiedy zostawiał Grahama. 

RadioZET.pl/TMZ