Obserwuj w Google News

Steczkowska przechodzi do Polsatu. Zostanie jurorką w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

2 min. czytania
24.06.2024 13:52

Justyna Steczkowska definitywnie zakończyła współpracę z Telewizją Polską. Gwiazda niebawem przetransferuje się do Polsatu, gdzie zwiąże się ze znanym i lubianym show. Steczkowska zajmie fotel jurorki w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Dołączy do Małgorzaty Walewskiej i Piotra Gąsowskiego. 

Justyna Steczkowska
fot. Pawel Wodzynski/East News

Justyna Steczkowska kończy współpracę z TVP

Jakiś czas temu media obiegła wiadomość o możliwym odejściu Justyny Steczkowskiej z „The Voice of Poland”. Gwiazda zasiadała w jury programu przez kilka edycji, lecz przygodę z formatem chciała zakończyć już rok temu. Steczkowska mówiła, że czuła się przemęczona, lecz zdecydowała się zostać w programie przez reżyserkę. – Wiedziałam, że już w tym sezonie nie dałabym rady. To jest po prostu niemożliwe, bo ja w zeszłym roku byłam przemęczona do granic możliwości – mówiła Steczkowska w niedawnej rozmowie na Kanale Sportowym.

Justyna Steczkowska nową jurorką programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Czym zajmie się gwiazda po odejściu z show TVP? Jak udało się ustalić Pomponikowi, Steczkowska ma przenieść się do Polsatu, gdzie zasiądzie w fotelu jurorki w programie „ Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. „Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, Justyna Steczkowska faktycznie zasiądzie w fotelu jurora w emitowanym na Polsacie muzycznym show. Już jesienią będziemy mogli ją zobaczyć w uwielbianym przez telewidzów formacie »Twoja Twarz Brzmi Znajomo«. Nagrania do programu mają ruszyć w lipcu” – czytamy na portalu.

Informacje Pomponika oficjalnie potwierdziły w Polsacie Wirtualne Media. „Wokalistka dołączy do grona jurorów, którymi pozostają Małgorzata Walewska i Piotr Gąsowski. W jury ma zasiąść jeszcze jedna osoba, co oznacza powrót do czteroosobowego składu jurorskiego” – czytamy.

Źródło: Radio ZET/Pomponik/Wirtualne Media

Nie przegap