Obserwuj w Google News

Brat Macaulaya Culkina pokazał penisa. Widzowie serialu są zaszokowani: "Dlaczego nikt mnie nie ostrzegł?"

Sergiusz Kurczuk
3 min. czytania
23.03.2023 14:25
Zareaguj Reakcja

W serialu Amazon Prime Video pod tytułem "Prime" - Rory Culkin, brat aktora z "Kevina samego w domu", pokazał penisa. Niektórzy widzowie poczuli się oburzeni sceną z nagim mężczyzną.

Rory Culkin
fot. Willy Sanjuan/Invision/AP/East News

Pilotażowy odcinek nowego serialu Amazon Prime Video pod tytułem "Rój", wprawił niektórych widzów w osłupienie. Wszystko dlatego, że Rory Culkin - brat Macaulaya Culkina znanego z "Kevina samego w domu", wystąpił w scenie przyciskania penisa do szklanej miski z owocami.

"Rój": Rory Culkin pokazał penisa

Decyzja o tym, czy aktorzy i aktorki wystąpią w filmach i serialach nago, zależy od indywidualnych preferencji i umiejętności artystów oraz od koncepcji filmu i zasad osoby reżyserującej dane dzieło. Czasem gwiazdy rzeczywiście rozbierają się przed kamerami, czasem odmawiają, a zdarzają się również przypadki wykorzystywania praktycznych efektów specjalnych lub dublerów, na których ciała wkleja się cyfrowo twarze bohaterów. 

Redakcja poleca

Jak było w przypadku Rory'ego Culkina? Ciężko powiedzieć, ale zagraniczny Twitter zawrzał. Wszystko przez jedną ze scen nowego serialu Amazon Prime Video - "Rój". Łączący różne gatunki dreszczowiec ukazuje moment, w którym główna bohaterka grana przez Dominique Fishback idzie do klubu nocnego i podrywa postać graną przez Culkina. Para całuje się i reszty widzowie muszą się domyślić, bo sceneria zmienia się - widzimy następny poranek w mieszkaniu poznanego kilka godzin wcześniej mężczyzny. Dre budzi się i widzi, jak chłopak przygotowuje śniadanie.

Culkin stoi nago w kuchni i wraca do łóżka z miską owoców w rękach. Kiedy klęka na łóżku i częstuje ją truskawkami, na ekranie pojawia się dość długie ujęcie przezroczystej miski z penisem przyciśniętym do szklanego naczynia. Dre reaguje na ten widok szokiem, podobnie jak widzowie, którzy nie omieszkali skomentować fragmentu odcinka "Roju" na Twitterze.

Czy ta scena z truskawkami Rory'ego Culkina była konieczna?
Dlaczego wszyscy mówili o Chloe [Bailey] i Damsonie [Idrisie], ale nikt mnie nie ostrzegł przed fragmentem bydlaka Rory'ego Culkina przyciśniętego do szklanej miski z truskawkami?
Chcecie mi powiedzieć, że wcisnęli mojego chłopca, Rory'ego Culkina, do "Roju" tylko po to, żeby dać nam tę scenę z miską z truskawkami?
Rory Culkin i truskawkowa scena. Błagam, moje oczy...
Wszystko, co odcinek "The Last of Us" z Billem i Frankiem zrobił dla truskawek, scena jump scare'u Rory'ego Culkina cofnęła w "Roju"…
Kocham Rory'ego Culkina od lat - ma niesamowity talent. Ale... czy on jakby... wrócił do aktorstwa? W przeciwnym razie... ile twórcy "Roju" zapłacił mu za pokazanie swojego penesa i jedzenie truskawek przez te 3 minuty? Szczerze mówiąc, więcej mężczyzn decydowałoby się na full frontal, gdyby rozmiar penesa nie byłby oceniany przez innych.
Nie spodziewałam się, że Rory Culkin da mi w "Roju" coś takiego.

Jak widać, opinie o full frontalu Culkina są różne - od zwyczajnego szoku spowodowanego niespodziewaną golizną aktora, po krytykę twórców dotyczącą marnowania talentu aktora na tego typu scenę. Pojawiło się też wiele głosów widzów, którzy twierdzą, że nie był to prawdziwy penis gwiazdora.

Redakcja poleca

"Rój": o czym jest nowy serial Amazon Prime Video?

Produkcja będąca połączeniem komedii, dramatu, horroru i thrillera, została stworzona przez Donalda Glovera i Janine Nabers odpowiedzialnych za hit "Atlanta". Historia opowiada o Dre (Dominique Fishback), która wpada w szał morderstwa wywołany jej obsesją na punkcie gwiazdy pop Ni'Jah, przypominającej Beyonce.

Produkcja składa się z 7 odcinków. "Rój" zadebiutował na platformie Amazon Prime Video 17 marca 2023 roku. Poza Fishback i Culkinem w obsadzie znaleźli się Chloe Bailey, Nirine S. Brown, Karen Rodriguez, Damson Idris, Heather Simms, Kiersey Clemons, Paris Jackson as Hailey, Byron Bowers i Billie Eilish. Na razie nie wiadomo, czy produkcja doczeka się 2. sezonu.

RadioZet.pl/Twitter