Obserwuj w Google News

Billie Eilish cała we krwi. Piosenkarka pokazała przerażające zdjęcia

2 min. czytania
21.03.2023 10:23
Zareaguj Reakcja

Billie Eilish zamieściła makabryczne zdjęcia na Instagramie. Twarz piosenkarki jest pokryta krwią. Na szczęście ciecz nie jest prawdziwa. O co więc chodzi?

Billie Eilish
fot. Invision/Invision/East News, Instagram

Billie Eilish zadebiutowała jako aktorka. Postanowiła zaprezentować na Instagramie zakulisowe zdjęcia. Fotografie są dość makabryczne.

"Rój": Billie Eilish w serialu Amazon Prime Video

Amerykańska piosenkarka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek młodego pokolenia. Jej muzyka jest niezwykle popularna, za co zdobyła wiele wyróżnień, w tym nagrodę Grammy i wiele statuetek MTV Video Music Awards. Teraz postanowiła pójść w nowym kierunku swojego zawodowego rozwoju.

Redakcja poleca

Na Instagramie Eilish pojawiła się seria zdjęć. Pierwsze może przerażać, ponieważ twarz artystki jest pokryta krwią. Kolejne jednak zdradzają, że nie chodzi o żaden poważny wypadek, tylko charakteryzację stworzoną na potrzeby serialu platformy Amazon Prime Video pod tytułem "Rój".

Chociaż artystka nie podpisała zdjęć, z kontekstu wiadomo, że pochodzą one z planu nowej produkcji serwisu. Eilish wcieliła się w niej w Eve - przywódczynię mrocznej sekty złożonej wyłącznie z kobiet. Poza sztuczną krwią rozsmarowaną na twarzy Eilish, widzimy też rozcięcie pod okiem.

Ostatnie ze zdjęć przedstawia napis na drzwiach z nieprzetłumaczalną grą słów, nawiązującą do aktorki Evy Green. Chociaż serial to kompletnie fikcyjna historia, postać grana przez Eilish została zainspirowana prawdziwą sektą - NXIVM, o której było ostatnio bardzo głośno. Mowa o organizacji założonej przez Nancy Salzman i Keitha Raniere'a, która pozowała na zrzeszenie samorozwojowe, a w rzeczywistości żerowała na kobietach.

Redakcja poleca

"Rój": o czym jest nowy serial Amazon Prime Video?

Produkcja będąca połączeniem komedii, dramatu, horroru i thrillera, została stworzona przez Donalda Glovera i Janine Nabers odpowiedzialnych za hit "Atlanta". Historia opowiada o Dre (Dominique Fishback), która wpada w szał morderstwa wywołany jej obsesją na punkcie gwiazdy pop Ni'Jah, przypominającej Beyonce. Produkcja składa się z 7 odcinków.

Oglądaj

"Rój" zadebiutował na platformie Amazon Prime Video 17 marca 2023 roku. Poza Fishback i Ellish w obsadzie znaleźli się Chloe Bailey, Nirine S. Brown, Karen Rodriguez, Damson Idris, Rory Culkin, Heather Simms, Kiersey Clemons, Paris Jackson as Hailey i Byron Bowers. Na razie nie wiadomo, czy produkcja doczeka się 2. sezonu.

RadioZET.pl/Instagram

Billie's creepy character was inspired by the real-life NXIVM cult