Obserwuj w Google News

"Pam & Tommy": gwiazdor Marvela będzie rozmawiał z penisem. Członka animowały aż cztery osoby

2 min. czytania
21.01.2022 11:32
Zareaguj Reakcja

W serialu "Pam & Tommy", opowiadającym o burzliwym związku Pameli Anderson i Tommy'ego Lee, pojawią się sceny rozmowy z penisem. Sebastian Stan zdradził detale powstawania nietypowego fragmentu produkcji.

Pam & Tommy - Lily James, Sebastian Stan - kadr z serialu Hulu
fot. Disney+ / BEEM/Beem/East News

Już niedługo zadebiutuje serial "Pam & Tommy" - produkcja opowiadająca o słynnej sekstaśmie Pameli Anderson i Tommy'ego Lee. Okazuje się, że w produkcji zobaczymy... rozmowy bohatera granego przez Sebastiana Stana ze swoim penisem.

"Pam & Tommy": Sebastian Stan rozmawiał z penisem

Moda na lata 90. nie ma końca. Na fali popularności sentymentu za ostatnią dekadą XX wieku powstał serial "Pam & Tommy", w którym znana z musicalu "Mamma Mia: Here We Go Again!" Lily James wystąpiła jako gwiazda "Słonecznego patrolu", a gwiazdor Marvela ostatnio widziany w serialu "The Falcon and the Winter Soldier", zagrał perkusistę grupy Mötley Crüe.

Redakcja poleca

W produkcji zobaczymy nie tylko burzliwy związek głównych bohaterów, ale również to, jak doszło do chyba najgłośniejszego wydarzenia z ich udziałem - wycieku ich sekstaśmy. Jak podaje portal Polygon, scenarzysta serialu Hulu - Robert Siegel zdradził, że w "Pam & Tommy" zobaczymy sceny rozmowy Lee ze swoim członkiem.

Był delikatny opór, ponieważ musisz się trochę opierać, gdy ktoś zaprezentuje ci mówiącego penisa. Ale Hulu było niezwykle pomocne.

Jak się okazuje, Stan przyłożył się do swojej nowej roli, czytając książkę o Mötley Crüe zatytułowaną "The Dirt: Confessions of the World's Most Notorious Rock Band" i wspomnienia perkusisty spisane przez Anthony'ego Bozzę w "Tommyland". To właśnie w tej drugiej publikacji pojawia się wątek rozmów z penisem.

Twórcy "Pam & Tommy" przyznali, że w serialu pojawi się mechatroniczny penis, który był animowany przez czterech operatorów. Zdaniem filmowców serial będzie przełomem w dziedzinie sztucznych kinowo-telewizyjnych członków. Do tej pory prym w tej materii wiódł film z 1997 roku "Boogie Nights". Podobne mechatroniczne penisy pojawiały się między innymi w komediach "Człowiek-scyzoryk", czy "W nowym zwierciadle: Wakacje". Penis z serialu "Pam & Tommy" będzie zachwycał nie tylko pod względem technicznym. Głosu organowi Tommy'ego Lee użyczył komik Jason Mantzoukas.

Stan skomentował sceny rozmów z penisem w wywiadzie dla Variety.

Pod koniec potraktowałem to tak, jakby była to intymna rozmowa z kumplem, którą można przeprowadzić, gdy jeden z nich się zakochuje.

Kiedy zobaczymy James, Stana i mechatronicznego penisa?

Redakcja poleca

"Pam & Tommy": kiedy premiera serialu?

Oprócz Lili James i Sebastiana Stana w serialu o Pameli Anderson i Tommym Lee wystąpili Seth Rogen, Nick Offerman, Taylor Schilling, Fred Hechinger, Paul Ben-Victor, Paul Sinacore, Mozhan Marnò i Jason Mantzoukas. Za reżyserię odpowiada Craig Gillespie ("Jestem najlepsza. Ja, Tonya", "Cruella"). Produkcja trafi na platformę Hulu niedostępną w Polsce. Pierwszy odcinek "Pam & Tommy" zadebiutuje już 2 lutego 2022 roku.

RadioZET.pl/Polygon/Variety

Najlepsze filmy biograficzne - TOP 10. M.in. "Bogowie", "Fighter" i "Piękny umysł" [ZDJĘCIA]