Obserwuj w Google News

„Magia nagości”: Kobieta po sześćdziesiątce zszokowała wszystkich. „Żal”

2 min. czytania
20.12.2022 16:55
Zareaguj Reakcja

„Magia nagości” to popularny program Zoom TV, w którym uczestnicy wybierają swoich potencjalnych partnerów i partnerki po tym, jak oceniają ich nagie ciało. Program zaskakuje i wciąż budzi wiele kontrowersji. Ostatnio wszystkich zszokowało zachowanie 68-letniej Marii. Co zrobiła na antenie?

Magia Nagości
fot. materiały prasowe Zoom TV

Magia nagości” wciąż zaskakuje. Program, bazujący na zagranicznym formacie, zyskał wielką przychylność widzów Zoom TV, którzy z wypiekami na twarzy oglądają kolejne perypetie uczestników, którzy bazując na nagim ciele partnera/partnerki, wybierają potencjalnego kandydata/kandydatkę na pierwszą randkę.

Redakcja poleca

Ostatnio w programie pojawiła się 68-letnia Maria, pochodząca ze Śląska. Jej zachowanie zszokowało i pozytywnie zaskoczyło widzów. Jak czytamy na portalu Plotek.pl, pani Maria przedstawila się uczestnikom jako zwariowana ekstrawertyczka, która kocha adrenalinę, koncerty i tatuaże, a w wolnych chwilach wyrusza na samotne podróże. Jej wideo-wizytówkę, zaprezentowaną na początku programu, podpisano: „rockowa kobieta”. 

„Magia nagości”: Maria zaskoczyła wszystkich 

Z informacji udzielonych w programie wynika, że kobieta od ponad 20 lat nie była na randce. Udział w programie potraktowała więc jak niezłą zabawę i wyzwanie.

Gdy przed kobietą pojawiło się pięć kabin, w których stanęło pięciu nagich mężczyzn, uczestniczka nie kryła ekscytacji.

– Żal, że tyle zwlekałam! – krzyknęła, gdy zasłona w specjalnych kapsułach zaczęła się unosić, ukazując kostki, nogi i pozostałe części ciała uczestników.

Niedługo potem Maria nie szczędziła komplementów w stronę potencjalnych kandydatów.

– Piękny, niech się napatrzę – padło w pewnym momencie.

- (to) wstęp do rozkoszy – dodała chwilę później.

Prowadząca program Beata Olga Kowalska nie kryła uśmiechu, słucjając uwag rozpromienionej uczestniczki. Pani Mariaw w finale wybrała 45-letniego Mariusza, który z chęcią wybrał się z nią na uroczystą kolację. Niestety nie wiemy chwilowo, jak potoczyły się dalsze losy wybranków. Jedno jest jednak pewne – pani Maria pozytywnie zaskoczyła i zszokowała widzów, którzy chętnie dzielą się pozytywnymi wiadomościami do kobiety na koncie Instagram programu „Magia nagości”.

– Oby więcej takich kobiet, dojrzałych i pięknych, w przyszłych odcinkach – możemy przeczytać w jednym z nich.

„Magia nagości” – gdzie i kiedy oglądać program?

Dotychczasowe odcinki programu randkowego Zoom TV można znaleźć też na platformie streamingowej Player.pl.

Czytaj także:  Robert De Niro ofiarą włamywaczki. Kobieta chciała okraść znanego aktora

RadioZET.pl/Plotek.pl/Instagram

Georgina Rodriguez / Anna Lewandowska / https://www.instagram.com/antonelaroccuzzo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram: @georginagio / annalewandowska / antonelaroccuzzo