Obserwuj w Google News

"M jak miłość": kolejna tragedia w serialu. Magda się nie pozbiera

1 min. czytania
15.02.2023 12:45
Zareaguj Reakcja

Kolejny dramat w życiu Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) w "M jak miłość". Mężczyzna wróci do Polski po wypadku w Ukrainie, a jego stan będzie bardzo poważny.

Anna Mucha
fot. Marta Gostkiewicz/TVP/East News

"M jak miłość": kolejna tragedia w serialu. W 1710. odcinku popularnego serialu Telewizji Polskiej widzowie będą świadkami dramatycznej akcji ratunkowej. Czy Andrzej przeżyje i odzyska zdrowie? Zdradzamy, co już wiadomo.

Zobacz także: "M jak miłość": Marcin dowie się, kto skrzywdził Basię. Widzowie będą w szoku

"M jak miłość": kolejna tragedia w serialu. Magda się nie pozbiera

Los ostatnio nie oszczędza Magdy i Andrzeja w "M jak miłość". Najpierw para się rozstała, a na ich drodze stanęła inna kobieta, teraz mężczyzna zostanie poważnie ranny, a lekarze będą walczyć o jego zdrowie. Dzięki interwencji Kamila (Marcin Bosak) Andrzej zostanie szybko przewieziony z Kijowa do Warszawy. Jak podaje portal superseriale.se.pl, Magda będzie czuwać przy ukochanym, wybaczając mu wszystkie błędy.

Redakcja poleca

Magda dowie się jednak, że Andrzej - jeśli przeżyje - może nie odzyskać pełnej sprawności. Czy para jeszcze do siebie wróci i wszystko się dobrze ułoży? Dowiemy się niebawem.

"M jak miłość", odcinek 1710: gdzie i kiedy oglądać?

1710. odcinek "M jak miłość" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 20 lutego 2023 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także: Kiedy Telewizja Polska wyświetli ostatni odcinek "Przysięgi"? Finał już niedługo

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl

Magda M
8 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News