Obserwuj w Google News

Ela Romanowska zniknie z „Pierwszej miłości”? Wszystko przez pracę w „Nasz nowy dom”

2 min. czytania
06.07.2023 10:51
Zareaguj Reakcja

Elżbieta Romanowska ma ostatnio naprawdę masę obowiązków. Aktorka od maja jest prowadzącą programu „Nasz nowy dom”, który pochłania sporo jej wolnego czasu. Mówi się, że wschodząca gwiazda Polsatu jest tak zapracowana, że nie ma kiedy pojawiać się w serialach. Ile w tym prawdy?

Ela-Romanowska-ma-za-dużo-obowiązków-Może-zniknąć-z-popularnego-programu
fot. Instagram @elaromanowska

Nasz nowy dom to jeden z największych hitów Polsatu, w którym już niedługo zobaczymy nową prowadzącą. Zgodnie z decyzją Edwarda Miszczaka stery programu ma przejąć Elżbieta Romanowska, co początkowo nie spotkało się z ciepłym przyjęciem wśród fanów produkcji. 40-letnia aktorka musiała mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami, a sama Katarzyna Dowbor, choć życzyła Eli wszystkiego najlepszego, nie rozumiała, dlaczego Miszczak zwolnił ją po dziesięciu latach pracy.

Redakcja poleca

Elżbieta Romanowska sprawdza się w „Nasz nowy dom”? Ekipa programu nie ma wątpliwości

Romanowska pierwsze dni pracy na planie ma już za sobą, a póki co, jej nowi koledzy i koleżanki z pracy wyrażają się o niej w samych superlatywach. Nową prowadzącą zachwalał m.in. Wiesław Nowobliski, a słów uznania nie zabrakło również od architektki Martyny Kupczyk.

- Dosłownie kilka godzin temu byłam na planie "Nasz nowy dom". To jest mój dosłownie pierwszy remont w tej edycji, więc pierwszy raz dopiero spotkałam się z Elą na planie. […] Jest otwartą, ciepłą, fajną kobietą, do tego taką z pazurem. Ja to lubię, bo myślę, że też taka jestem. Ekipa budowlana przyjęła Elę bardzo fajnie, ale Ela od razu bardzo fajnie się z nimi zakumplowała. No naprawdę, jest bardzo fajna atmosfera – mówiła w Telemagazynie.

Elżbieta Romanowska zniknie z „Pierwszej miłości”? Fani twierdzą, że ma dużo pracy

Praca w nowym i tak angażującym formacie zapewniła gwieździe „Rancza” prawdziwy renesans popularności. O aktorce co rusz rozpisuje się kolorowa prasa, a ona sama wydaje się bardzo zapracowana. Do tej pory Romanowska pojawiała się nie tylko w teatrze, lecz także w „ Barwach szczęścia” oraz Pierwszej miłości”. Fani aktorki zauważyli jednak, że coraz rzadziej występuje ona w polsatowskim tasiemcu, stąd zaczęły pojawiać się podejrzenia, że jej wątek w serialu zostanie zakończony.

Okazuje się jednak, że takowe plany nie są znane samej Eli, która ponoć doskonale organizuje sobie czas roboczy. W środę aktorka pochwaliła się zdjęciem z planu „Pierwszej miłości”, na którym zaprezentowała się w „wersji glamour”. Fani aktorki mogą więc spać spokojnie.

Elżbieta Romanowska na planie
fot. Instagram @elaromanowska
Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News

RadioZET.pl