Obserwuj w Google News

Elżbieta Romanowska lepsza od Katarzyny Dowbor? Martyna Kupczyk oceniła nową prowadzącą

2 min. czytania
30.06.2023 17:15
Zareaguj Reakcja

Martyna Kupczyk oceniła Elżbietę Romanowska jako nową prowadzącą programu "Nasz nowy dom". Czyżby radziła sobie jeszcze lepiej niż uwielbiana przez widzów Katarzyna Dowbor?

Elżbieta Romanowska radzi sobie w "Nasz nowy dom" lepiej od Katarzyny Dowbor?
fot. VIPHOTO/East News / MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

" Nasz nowy dom" to jeden z największych hitów Polsatu. Program, w którym profesjonalna ekipa pomaga remontować domy potrzebujących rodzin, bawi i wzrusza widzów. Jednym z filarów formatu była Katarzyna Dowbor, która niespodziewanie została zwolniona i zastąpiona przez Elżbietę Romanowską. W sieci rozpętała się burza, zdaniem wielu osób Edward Miszczak popełnił niewybaczalny błąd, rezygnując z wieloletniej gospodyni "Nasz nowy dom". Tymczasem kolejna gwiazda programu wypowiada się o Elżbiecie Romanowskiej w samych superlatywach.

Martyna Kupczyk oceniła Elżbietę Romanowską. Nowa prowadząca "Nasz nowy dom" radzi sobie świetnie?

Elżbieta Romanowska najwyraźniej świetnie odnalazła się w ekipie "Nasz nowy dom". Nową prowadzącą zachwalał Wiesław Nowobilski, a teraz kilka ciepłych słów dołożyła Martyna Kupczyk. Architektka w rozmowie z portalem Telemagazyn przyznała, że była gwiazda "Ranczo" radzi sobie doskonale.

- Dosłownie kilka godzin temu byłam na planie "Nasz nowy dom". To jest mój dosłownie pierwszy remont w tej edycji, więc pierwszy raz dopiero spotkałam się z Elą na planie. (...) Jest otwartą, ciepłą, fajną kobietą, do tego taką z pazurem. Ja to lubię, bo myślę, że też taka jestem. Ekipa budowlana przyjęła Elę bardzo fajnie, ale Ela od razu bardzo fajnie się z nimi zakumplowała. No naprawdę, jest bardzo fajna atmosfera - oceniła.

Kupczyk skomentowała także plotki o tym, że Elżbieta Romanowska wzoruje się na sposobie pracy Katarzyny Dowbor, a wręcz kopiuje swoją poprzedniczkę. 

Redakcja poleca

Elżbieta Romanowska kopiuje Katarzynę Dowbor? Martyna Kupczyk o nowej prowadzącej "Nasz nowy dom"

Zdaniem architektki plotki o rzekomym kopiowaniu przez Elżbietę Romanowską zachowania Katarzyny Dowbor przed kamerami nie mają nic wspólnego z prawdą. Martyna Kupczyk uważa, że nowa gospodyni "Nasz nowy dom" ma swój niepowtarzalny styl.

- Ela jest tak charakterną osobą. Nie wierzę, że byłaby w stanie coś udawać. Jest sobą, jest autentyczna. Ja myślę, że nawet w momencie, kiedy ona podejmowała decyzję, że będzie prowadzącą "Nasz nowy dom", wiedziała, że po prostu tylko to się sprawdzi (...)  Nie da się tam być nieautentycznym, więc myślę, że Ela przede wszystkim stawia na to, że jest autentyczna. Myślę, że stąd decyzja, że to właśnie Ela nie była znikąd. Po prostu Ela nie będzie udawała ani nie będzie się inspirowała - podsumowała.

Miejmy nadzieję, że niedługo Elżbieta Romanowska przekona do siebie także wszystkich fanów "Nasz nowy dom".