Obserwuj w Google News

Poznajecie ją? To Ania Derbiszewska z "Rolnik szuka żony 10". Co za przemiana!

2 min. czytania
04.12.2023 20:56
Zareaguj Reakcja

Anna Derbiszewska z 10. edycji "Rolnik szuka żony" ma spore szanse stworzyć związek z poznanym w programie Kubą. W ostatnim odcinku para wyznała sobie miłość i rozmawiała o ślubie. Nic dziwnego, że Jakub zauroczył się piękna 36-latką, bo Ania należy do najatrakcyjniejszych uczestniczek w historii "Rolnika". Mało kto wie, że kilka lat przed udziałem w show Ania przeszła sporą zmianę. 

Anna z "Rolnik szuka żony 10"
fot. materiały prasowe TVP

Finał "Rolnik szuka żony 10" już niedługo w TVP. Marta Manowska ponownie spotka się z uczestnikami jubileuszowej edycji, aby dowiedzieć się, jak co wydarzyło się u nich po zakończeniu zdjęć. W odcinku finałowym dowiemy się, co słychać u Artura i Sary, czy Darek nadal jest w związku z Nikolą i jak widzie się Ani, która postanowiła dać szansę młodszemu Kubie, ojcu trójki dzieci. Jednak najbardziej emocjonująco zapowiada się wątek Waldemara. Przypomnijmy, że w sieci już huczy o burzliwym rozstaniu Waldka i Ewy.

Redakcja poleca

Anna z "Rolnik szuka żony 10" przeszła metamorfozę 

W programie na razie związek 36-letniej plantatorki pomidorów. W ostatnim odcinku "Rolnika" Ania i Kuba wybrali się na randkę do jacuzzi, podczas której wyznali sobie miłości i się pocałowali. Jakub snuł plany o ślubie i rodzinie, co wyraźnie podobało się Ani. - Kuba jest spełnieniem moich oczekiwań. Ja przy Kubie czuję się szczęśliwa i mogę powiedzieć, że faktycznie jest to osoba, której poszukiwałam. Myślę, że to się nam uda. Nie chcę zapeszać, ale myślę, że wszystko ku temu prowadzi - powiedziała w programie Ania. 

Co z tego wyjdzie, wkrótce się przekonamy. Anna na pewno nie może narzekać na brak zainteresowania. 36-latka należy bowiem do najatrakcyjniejszych uczestniczek wszystkich edycji "Rolnika". Co ciekawe, Ania wyglądała kiedyś nieco inaczej niż w programie. Zdradza to zawartość jej prodili w mediach społecznościowych. 

Na Facebooku można znaleźć stare zdjęcia Anny Derbiszewskiej, na których uczestniczka "Rolnik szuka żony" miała jeszcze jaśniejsze włosy. Potem przefarbowała się na czarno, lecz przez pewien czas nosiła fryzurę z prostą grzywkę. Na pierwszy rzut oka trudno ją rozpoznać w takim wydaniu. 

Nie przegap
Marcin Hakiel na świątecznych zakupach
6 Zobacz galerię
fot. RadioZET.pl - Exclusive