Michaela McManus
  • 10 Zobacz
fot. John P. Fleenor/Netflix

Michaela McManus wcieliła się w serialu "Ty" w Natalie. Aktorka wystąpiła już w wielu produkcjach. Przypominamy, jakich i przybliżamy jej sylwetkę. Aktualne zdjęcia można natomiast zobaczyć w galerii.

"Ty": kim jest aktorka, która wcieliła się w Natalie w serialu Netflixa? Serial "Ty" powrócił z 3. sezonem na platformę Netflix. W nowych odcinkach pojawiło się sporo nowych bohaterów, w tym Natalie. Kim jest Michaela McManus, która się w nią wcieliła i gdzie jeszcze można ją zobaczyć? Podajemy szczegóły, a w naszej galerii zamieszczamy aktualne zdjęcia aktorki.

Zobacz także: Seriale i filmy na Netflixie, które musisz zobaczyć. Te tytuły są popularne [TOP 10]

"Ty": kim jest aktorka, która wcieliła się w Natalie w serialu Netflixa? [ZDJĘCIA]

"Ty" to jeden z najchętniej oglądanych serialów Netflixa. Produkcja przedstawia losy psychopatycznego chłopaka, który często popada w obsesję na punkcie drugiej osoby. Wtedy jest w stanie zrobić wszystko, by zdobyć jej uwagę.

W 3. sezonie serialu pojawia się nowa postać, jest to Natalie. W bohaterkę wciela się Michaela McManus. Aktorka urodziła się w 1983 roku i ma obecnie 38 lat. Jest ona dobrze znana polskim widzom przede wszystkim z roli Jules w popularnym serialu "Pamiętniki wampirów". McManus wystąpiła też w innym popularnym serialu o tytule "Pogoda na miłość", ale też "Erze Wodnika" czy "Przebudzeniu".

Prywatnie Michaela McManus jest w szczęśliwym związku z producentem i pisarzem, Mikiem Danielsem, którego poślubiła w 2011 roku. Para doczekała się trzech pociech. W naszej galerii można zobaczyć, jak obecnie Michaela McManus wygląda.

loader

Zobacz także: Sabrina zawitała w Riverdale: zobaczcie zwiastun 6. sezonu [WIDEO]

RadioZET.pl