Obserwuj w Google News

„TY“: hit Netflixa oficjalnie przedłużony na kolejny sezon [WIDEO]

2 min. czytania
14.10.2021 11:34
Zareaguj Reakcja

„TY“, czyli jeden z największych serialowych hitów platfory Netflix już oficjalnie z nowymi odcinkami. Serial z Pennem Badgleyem doczeka się serii nr 4. Co już wiemy o nowym sezonie?

TY - kadr z serialu
fot. materiał prasowy Netflix

„TY” (org. „ You”) to popularny serial platformy Netflix, bazujący na serii powieści Caroline Kepnes pod tym samym tytułem. Produkcja zadebiutowała we wrześniu 2019 roku na amerykańskiej stacji Hallmark, ale zdobyła spektakularną światową popularność dopiero po tym, jak trafiła do biblioteki serwisu Netflix w grudniu tamtego roku. Od 2. sezonu produkcja powstaje ekskluzywnie dla giganta VOD i co roku osiąga wspaniałe wyniki oglądalności.

Redakcja poleca

Teraz, na dwa dni przed premierę 3. odsłony serialu, szefowie Netflixa oficjalnie wznowili produkcję na kolejną serię. Informacją podzielili się w specjalnym wideo, umieszczonym w swoich mediach społecznościowych.

Na razie nie wiadomo zbyt wiele na temat fabuły nowych odcinków. Pewnym jest jednak, że do pracy powróci cała ekipa serialu, z Pennem Badgleyem w tytułowej roli na czele. 

„TY”, sezon 3 – zwiastun

Na razie oczekujemy na piątkową premierę 3. sezonu serialu, który reklamowany jest następującym zwiastunem:

Redakcja poleca

„TY”, sezon 3 – twórcy i obsada

Greg Berlanti oraz Sara Gamble pozostają główymi scenarzystami oraz showrunnerami serialu. Autorka oryginału, Caroline Kepnes, po raz kolejny jest konsultantką serialu. Choć fabuła powieści i serialu zmierzają w nieco inną stronę, autorka najlepiej zna swojego bohatera, więc ma wpływ na wydarzenia oglądane na ekranie.

W nowych odcinkach ponownie zobaczymy gwiazdy serialu: Penna Badgleya i Victorię Pedretti. Do obsady dołączyła także Micheaela McNamus oraz tacy aktorzy jak: Dylan Arnols, Tati Gabrielle, Ben Mehl, Shannon Chan-Kent, Christopher Sean, Chris O’Shea, Bryan Safi, Mackenzie Astin czy Ayelet Zurer.

„TY”, sezon 3 – kiedy premiera? 

Premiera nowych odcinków serialu zaplanowana jest na piątek 15 października.

Czytaj także:  "Squid Game": dlaczego serial Netflix odniósł sukces? Twórca wyjaśnia światowy fenomen

RadioZET.pl/materiały prasowe Netflix/YouTube

Seriale podobne do "Ty" Netflixa. 5 produkcji, które warto zobaczyć [LISTA]