Obserwuj w Google News

"Ty" - sezon 3. Poznaliśmy nowy obiekt pożądania Joego Golberga. Wiemy, kto zagra sąsiadkę bohatera

3 min. czytania
19.11.2020 12:53
Zareaguj Reakcja

„Ty” wraca z 3. sezonem. Prace na planie trwają w najlepsze, a my właśnie poznaliśmy kolejnych bohaterów najnowszej odsłony popularnego serialu. W tym – kobietę, która stanie się nowym obiektem pożądania Joego Goldberga. Co jeszcze wiemy o nowych odcinkach?

"Ty" - sezon 3. Poznaliśmy nowy obiekt pożądania Joego Golberga. Wiemy, kto zagra sąsiadkę bohatera
fot. materiały prasowe Netflix

„Ty” (org. „ You”) to serialowy thriller, bazujący na serii powieści Caroline Kepnes. Produkcja przygląda się losom księgarza Joe Goldberga, który z pozoru wydaje się „miłym chłopakiem z sąsiedztwa”, a w rzeczywistości jest psychopatą prześladującym swoje ofiary. Widzowie i krytycy pokochali postać graną przez Penna Badgleya („ Plotkara”) od pierwszych odcinków, emitowanych od 2018 roku.

Produkcja Hallmark stała się tak popularna, dzięki platformie Netflix, że od drugiego sezonu to właśnie gigant VOD jest producentem nowych odcinków. Od niedawna trwają już zdjęcia na planie 3. sezonu produkcji. Teraz dostaliśmy kolejne informacje o kulisach nowego sezonu.

„You” – ekipa wróciła na plan. Pierwsze oficjalne zdjęcie z 3. sezonu serialu „Ty”

„Ty” – sezon 3. – kto zagra nową „wybrankę” Joe?

Niedawno informowaliśmy, że  w 3. sezonie w dużej roli zobaczymy Scotta Speedmana, aktora najlepiej znanego z serii filmów „Underworld”. Teraz poznaliśmy nazwiska aż 9 nowych członków obsady. W tym – nazwisko aktorki, która wcieli się w sąsiadkę bohatera. To właśnie ona stanie się nowym obiektem obsesji głównego bohatera, na co wskazywało zakończenie poprzedniego sezonu.

Jak podaje portal TVLine, Michaela McNamus wcieli się w rolę sąsiadki, na którą z lubieżnym wzrokiem spoglądał Joe w finale serii nr 2. McNamus znana jest najlepiej z roli w serialach „Pogoda na miłość”, „Przebudzenie”, „Era Wodnika”, czy gościnnych występów w produkcjach, jak „Pamiętniki wampirów”, czy trzech odsłonach serii „CSI: Kryminalne zagadki”.

W „You” zagra mężatkę, odnoszącą sukcesy na tle zawodowym i prywatnym. Kobieta wiedzie z pozoru idealne życie, ale Joe dostrzega, że coś złowrogiego kryje się pod jej pięknym obliczem. Więc zacznie przyglądać się sprawie bardziej.

Seriale podobne do "Ty" Netflixa. 5 produkcji, które warto zobaczyć [LISTA]

„Ty” – sezon 3. – kogo jeszcze zobaczymy na ekranie? 

W nowym sezonie zobaczymy całą masę nowych postaci. Formuła serialu, który w każdym sezonie podąża za bohaterem do innego miasta, sprawia, że w każdej serii poznajemy wielu nowych bohaterów. Tak będzie też tym razem. Wśród nowych postaci, zamieszkujących urokliwe osiedle na przedmieściach, dokąd właśnie wprowadzili się Joe i Love, zobaczymy także:

  • Theo (Dylan Arnold („Nashville”))– student z trudną relacją z ojcem.
  • Marienne (Tati Gabrielle („ Chilling Adventures of Sabrina”)) – wścibska bibliotekarka, znająca sekrety wszystkich mieszkańców osiedla.
  • Dante (Ben Mehl („Żona idealna”)) – potulny bibliotekarz, który stracił wzrok podczas wojny. Oddany mąż i przybrany ojciec.
  • Kiki (Shannon Chan-Kent) jest life-coachem, a jej mąż Brandon (Christopher Sean) ojcem, zajmującym się domem.
  • Andrew (Chris O’Shea („Madam Secretary”)) oraz jego partner Jackson (Bryan Safi), adwokat zajmujący się sprawami wielkich firm technologicznych.
  • Gil (Mackenzie Astin („Homeland”) – profesor geologii, której charakter określany jest w oficjalnych materiałach, jako „bezbarwny i naiwny”/
  • Dr. Chandra (Ayelet Zurer („Daredevil”)) – terapeutka par, pragnąca poznać najskrytsze sekrety swoich pacjentów.
  • Młody Joe – Jack Fisher, znany z serialu „Agenci T.A.R.C.Z.Y” wcieli się zaś w postać młodego Joe Goldberga, w scenach z okresu dorastania chłopaka i obecności w tzw. Boy’s Home. 

„Ty” – sezon 3. – kiedy premiera? 

Produkcja 3. sezonu serialu rozpoczęła się kilka tygodni temu. Istnieje więc duża szansa, że nowe odcinki zobaczymy już w drugiej połowie 2021 roku. Na oficjalne potwierdzenie tego stanu rzeczy przyjdzie nam jednak jeszcze chwilę poczekać.

Czytaj także:  "Gambit królowej": Anya Taylor-Joy uważa, że serial Netflixa nie powinien być kontynuowany.

Źródło: Radiozet.pl/TVLine