Obserwuj w Google News

„Święty” – odcinek 50 – streszczenie. Porywacze chcą torturować Luizę [13.10]

2 min. czytania
08.10.2020 18:26
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 50. odcinka serialu "Święty" znajdziecie poniżej. Czy Kordas uratuje córkę, a Fabio przyzna się do bycia ojcem? Przeczytajcie streszczenie 50. odcinka serialu "Święty", nowego hitu ramówki telewizji TV4.

„Święty” – odcinek 50 – streszczenie. Porywacze chcą torturować Luizę [13.10]
fot. VIPHOTO/East News

"Święty", odcinek 50 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Święty"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 50. odcinek serialu "Święty" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji. 

„Święty” – odcinek 49 – streszczenie. Ktoś kradnie diamenty, przeznaczone dla porywaczy [12.10]

„Święty”, odcinek 50 – streszczenie epizodu

Streszczenie 50. odcinka serialu „Święty” prezentuje się następująco:  

Miłosz informuje bandytów o problemach z przerzutem diamentów do Rosji. Zdenerwowani mężczyźni postanawiają podjąć drastyczne działania. Mają zamiar nagrać film z udziałem Luizy, który zmotywuje mężczyznę do lepszego działania w przyszłości i uniknięcia rażących błędów. Nie wiedzą jednak, że Luiza i druga porwana dziewczyna, Sara, wpadły na ryzykowny pomysł. W trakcie nagrywania filmiku chcą poinformować biznesmena, że jednym z porywaczy jest ktoś z jego najbliższego środowiska.

W tym czasie Kiliński przychodzi do Michała z cennym znaleziskiem. Kucharz mówi, że przyniesiona przez niego informacja najbardziej zainteresuje Kordiasa.

Matka Antosi wraca na plebanię. Ksiądz i Jola są zbici z tropu rewelacją, którą na nich zrzuca. Organista Lucjan jest zaś silnie skonfundowany. Idzie więc do baru, aby w alkoholu utopić swoje smutki. Na miejscu okazuje się, że odbywa się tam spotkanie tzw. Klubu Kawalera. Podchmielony organista postanawia wstąpić w jego szeregi.

„Święty” – gdzie i kiedy oglądać?

„Święty” emitowany jest od poniedziałku do czwartku na antenie TV4 o godzinie 20.00. Odcinki można oglądać także za pomocą platformy streamingowej IPLA.pl.

Czytaj także:

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl