Obserwuj w Google News

„Święty” – odcinek 49 – streszczenie. Ktoś kradnie diamenty, przeznaczone dla porywaczy [12.10]

1 min. czytania
07.10.2020 15:39
Zareaguj Reakcja

„Święty” to nowy, cieszący się niemałą popularnością serial stacji TV4. Produkcja zadebiutowała wiosną. Co nastąpi w kolejnych odcinkach serialu „Święty”? Co wydarzy się w odcinku nr 49? Sprawdziliśmy. Przeczytaj streszczenie 48. odcinka serialu „Święty” i dowiedz się, kiedy go oglądać. 

„Święty” – odcinek 49 – streszczenie. Ktoś kradnie diamenty, przeznaczone dla porywaczy [12.10]
fot. materiały prasowe TV4

„Święty” – odcinek 49 – streszczenie. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu TVP4 „Święty”? Gdzie i kiedy oglądać nowy odcinek? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 49. odcinek serialu „Święty”.

„Święty” – odcinek 48 – streszczenie. Ksiądz jest ojcem Antosi? Tak głosi plotka [8.10]

„Święty”, odcinek 49 – streszczenie epizodu

Streszczenie 49. odcinka serialu „Święty” prezentuje się następująco:  

Pojawienie się Adeli w barze sprawiło, że Fabio rzuca się do ucieczki. Okazuje się, że Włoszka jest w zaawansowanej ciąży. Dochodzi do awantury. Mężczyzna szuka pomocy u księdza.

Kordas wreszcie zwierza się Białachowi, że Luiza znalazła się w niebezpieczeństwie. Panowie obmyślają wspólny plan działania. W tym czasie ktoś kradnie cenny towar z ciężarówki, pilnowanej przez Żbikowskiego. Jak teraz mężczyźni odzyskają diamenty?

Rosińska najpierw siała plotki, a teraz idzie o krok dalej. Kobieta próbuje napisać donos do kurii, w którym podzieli się swoimi podejrzeniami na temat tego, że proboszcz jest ojcem dziewczynki, która kilka dni wcześniej pojawiła się w parafii.

„Święty” – gdzie i kiedy oglądać?

„Święty” emitowany jest od poniedziałku do czwartku na antenie TV4 o godzinie 20.00. Odcinki można oglądać także za pomocą platformy streamingowej IPLA.pl.

Czytaj także:  "Selena: The Series" - Netflix zapowiada serial o legendarnej latynoskiej piosenkarce 

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl