Obserwuj w Google News

"Squid Game" sezon 2: do obsady dołączy gwiazda innego serialu Netflix?

2 min. czytania
26.09.2022 12:19
Zareaguj Reakcja

Czy Alicia Hannah-Kim z serialu "Cobra Kai" zagra w 2. sezonie "Squid Game"? Aktorka jest zainteresowana dołączenie do obsady hitu.

Squid Game - kadr z serialu Netflix
fot. Album Online/East News

Alicia Hannah-Kim - jedna z gwiazd serialu  "Cobra Kai" wyraziła chęć zagrania w innej produkcji platformy Netflix - południowokoreańskim hicie "Squid Game". Czy dołączy do obsady?

"Squid Game" sezon 2: Alicia Hannah-Kim z "Cobra Kai" w obsadzie serialu Netflix?

"Cobra Kai" to popularny serial Netflix, będący kontynuacją kultowej serii "Karate Kid". W jednej z głównych ról wystąpiła Alicia Hannah-Kim, która wcieliła się w Kim Da-Eun.

David Livingston/Getty AFP/East News
fot. David Livingston/Getty AFP/East News
Redakcja poleca

Aktorka udzieliła wywiadu portalowi Deadline. Została zapytana, czy dołączyłaby do obsady "Squid Game". Jak się nietrudno domyślić, odpowiedziała na pytanie twierdząco.

Żartujesz? [Zgodziłabym się] w mgnieniu oka. Mogłabym rywalizować w prawdziwym Squid Game o szansę na śmierć w serialu. Boże, nie sądzę, żebym kiedykolwiek była tak zestresowana, oglądając serial. To było genialne. Po prostu genialne. Naprawdę nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, co reżyser Dong-hyuk Hwang przygotuje w drugim sezonie. Naprawdę moim marzeniem jest obecnie pracować nad jakąś koreańską produkcją. Artystyczna doskonałość jest poza skalą. Próbuję teraz znaleźć środki na serial dokumentalny na ten temat oraz na film w języku koreańskim i angielskim, nad którym pracuję.

Alicia Hannah-Kim jest australijską aktorką koreańskiego pochodzenia. Jest więc dobrze zapoznana z kulturą i językiem kraju. Mogłaby z powodzeniem wystąpić w nadchodzącym 2. sezonie "Squid Game". Na razie takiej propozycji nie otrzymała i nie istnieją obecnie przesłanki mówiące, że tak rzeczywiście się stanie.

Redakcja poleca

"Squid Game" sezon 2: kiedy premiera?

Na razie trudno przewidywać, kiedy drugi sezon "Squid Game" trafi na platformę Neflix. Dong-hyuk Hwang pracował nad produkcją 12 lat. W przypadku 2. sezonu o tak długim okresie zdecydowanie nie ma mowy. Prawdopodobnie na premierę poczekamy co najmniej kilkanaście miesięcy. Obecnie fabuła nowych odcinków owiana jest tajemnicą. Fani "Squid Game" muszą się więc uzbroić w cierpliwość.

RadioZET.pl/Deadline