Obserwuj w Google News

Netflix pokazał nową zapowiedź 4. sezonu "Cobra Kai" i ujawnił przybliżoną datę premiery [WIDEO]

1 min. czytania
06.08.2021 15:42

"Cobra Kai" to głośny serial nawiązujący do serii "Karate Kid". Produkcja powróci do nas z 4. sezonem, który właśnie doczekał się nowego zwiastuna. Poznaliśmy też przybliżoną datę premiery.

Netflix pokazał nową zapowiedź 4. sezonu "Cobra Kai" i ujawnił przybliżoną datę premiery [WIDEO]
fot. CURTIS BONDS BAKER/NETFLIX

"Cobra Kai" powraca. Co nas czeka w nowych odcinkach? Jak potoczą się dalsze losy głównych bohaterów? Zobaczcie najnowszą zapowiedź zaprezentowaną przez Netflixa.

"Cobra Kai" – zwiastun kontynuacji "Karate Kid" zapowiada powrót słynnego karateki [WIDEO]

"Cobra Kai": nowy zwiastun 4. sezonu

Choć fabuła nowych odcinków owiana jest tajemnicą, wiemy, że czeka nas śledzenie dość nietypowej współpracy. Johnny i Daniel, dotychczasowi wrogowie, połączą siły, by stawić czoła nowemu przeciwnikowi. To nie będzie jednak takie proste, a dzielące ich różnice dodatkowo skomplikują sprawę. 

W 4. sezonie "Cobra Kai" czeka nas także powrót bohatera znanego z "Karate Kid III". Thomas Ian Griffith znów wcieli się w Terry'ego Silvera, który będzie właśnie głównym antagonistą nadchodzącej serii. W rolach głównych powrócą William ZabkaRalph Macchio.

"Cobra Kai": kiedy premiera 4. sezonu?

Za produkcję odpowiadają Josh Heald, Jon Hurwitz i Hayden Schlossberg. Dokładna data premiery 4. sezonu "Cobra Kai" wciąż nie została ujawniona, wiemy jednak, że nowe odcinki trafią do biblioteki Netflixa w grudniu 2021 roku.

Redakcja poleca

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Deadline.com