Obserwuj w Google News

Moses J. Moseley nie żyje. Poznaliśmy przyczynę śmierci aktora z „The Walking Dead”

Michał Kaczoń
2 min. czytania
23.03.2022 10:20

Moses J. Moseley zmarł pod koniec stycznia w niewyjaśnionych okolicznościach. Aktor, najlepiej znany z roli w „The Walking Dead”, miał zaledwie 31 lat. Teraz podano wyniki autopsji, dzięki którym poznaliśmy przyczynę śmierci mężczyzny.

Moses J Moseley na kadrze z serialu "The Walking Dead"
fot. materiały prasowe AMC

Moses J. Moseley zmarł 26 stycznia 2022 rok w niewyjaśnionych okolicznościach. Ciało mężczyzny znaleziono w aucie zaparkowanym na ulicy miasta Stockbridge w amerykańskim stanie Georgia. Z początkowych oględzin wynikało, że na ciele mężczyzny znaleziono rany postrzałowe. Nie wskazano jednak dokładnej przyczyny śmierci. Teraz, po autopsji, policja określiła dokładną przyczynę zgonu.

Redakcja poleca

Moses J. Moseley nie żyje: poznaliśmy przyczynę śmierci aktora

Jak podają dziennikarze magazynu „People”, policja przekazała oficjalne stanowisko w sprawie przyczyny śmierci aktora. Moses J. Moseley miał umrzeć na skutek rany postrzałowej głowy. Niewiadomym pozostaje jednak czy aktor dokonał samobójstwa czy został zaatakowany przez osoby trzecie. Z informacji podanych przez „People” wynika jedynie, że kilka dni przed śmiercią, rodzina mężczyzny zgłosiła jego zaginięcie na policję.

Moses J. Moseley – przebieg kariery

Moses J. Moseley był młodym aktorem, scenarzystą i modelem. Zadebiutował rolą w filmie „Radośnie śpiewajmy" z 2012 roku, a następnie pojawiał się w rolach epizodycznych i drugoplanowych w wielu znanych, uznanych i lubianych filmach serialach. Moseleya mogliśmy oglądać chociażby w „Watchmen” HBO, „Queen of the South” czy w kinowym hicie „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia”. Aktor wystąpił też w sześciu odcinkach hitowego serialu AMC „ The Walking Dead”, gdzie wcielał się w rolę oswojonego zombie, którego prowadza ze sobą Michonne, bohaterka Danai Guriry, by kryć swój ludzki zapach przed innymi żywymi trupami. Jego postać można zobaczyć na zdjęciu głównym po lewej.

Czytaj także:  Maggie Fox nie żyje. Aktorka serialowa zmarła na skutek wypadku

RadioZET.pl/Onet.pl/People

Polskie filmy i seriale XXI wieku, które stały się międzynarodowymi hitami [GALERIA]