Obserwuj w Google News

"M jak miłość" po wakacjach: jak się ułoży relacja Izy i Marcina? Nie mamy dobrych wieści

2 min. czytania
16.06.2021 09:24
Zareaguj Reakcja

"M jak miłość" pojawi się ponownie na antenie Telewizji Polskiej po wakacjach. Wiadomo już, jak potoczą się losy Izy i Marcina. Czy para naprawi swoją relację? Zdradzamy, co już wiadomo o nowych odcinkach "Emki".

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski
fot. Piotr Molecki/East News

"M jak miłość" po wakacjach: jak się ułoży relacja Izy i Marcina?  W życiu ulubionej pary widzów nie układa się najlepiej od jakiegoś czasu. Wiele wskazuje na to, że po wakacjach nie czeka nas happy end - wręcz przeciwnie. Co się wydarzy? Podajemy poniżej.

Zobacz także:  5 najbardziej absurdalnych wątków w polskich serialach. Twórców poniosła wyobraźnia

"M jak miłość" po wakacjach: jak się ułoży relacja Izy i Marcina? Nie mamy dobrych wieści

Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) nigdy nie mieli łatwo. Ich związek w "M jak miłość" przeszedł ogromną drogę, jednak para ostatecznie wzięła ślub. Ich szczęście nie trwało długo, a widzowie będą świadkami ogromnego kryzysu w związku Chodakowskich. Iza postanowi wyjechać do Grabiny, by nabrać dystansu i uniknąć kolejnych kłótni z ukochanym. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) szybko zauważy, że Chodakowska ma problem.

Redakcja poleca

Iza wyzna Marysi, że ma przeczucie, że jej związek z Marcinem zakończy się rozwodem. Czy Iza i Marcin naprawdę postanowią się rozstać? A może zawalczą o swoją miłość? Przekonamy się dopiero po wakacjach i to pewnie nieprędko. 

"M jak miłość" po wakacjach: kiedy nowe odcinki?

Telewizja Polska nie zdradza na ten moment, kiedy dokładnie "M jak miłość" pojawi się na antenie TVP2 po wakacjach. Superseriale.se.pl podają jednak, że będzie to prawdopodobnie w poniedziałek, 6 września 2021 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  "M jak miłość" po wakacjach. Wielki powrót dawnej miłości Pawła. Jak wpłynie na losy bohatera?

RadioZET.pl/superseriale.se.pl

Ewelina Serafin, czyli sympatyczna Kasia z Grabiny. Jak obecnie wygląda gwiazda "M jak miłość"?