Obserwuj w Google News

"M jak miłość": Tragedia przed wakacyjną przerwą. Mateusz zabije się po zdradzie Lilki?

2 min. czytania
19.05.2021 13:11

"M jak miłość" już niedługo zniknie z TVP2. Przed nami wakacyjna przerwa, ale ostatnie odcinki będą pełne emocji. Widzowie pozostaną z wieloma pytaniami bez odpowiedzi na długie miesiące. Jak zareaguje Mateusz po zdradzie Lilki? Zdradzamy, co już wiadomo.

Monika Mielnicka
fot. Tomasz Radzik/Agencja SE/East News

"M jak miłość": Tragedia przed wakacyjną przerwą. Mateusz zabije się po zdradzie Lilki? "M jak miłość" już niedługo zniknie z ekranów - wszystko za sprawą wakacyjnej przerwy, która zwykle trwa do września. W ostatnim epizodzie rozegra się prawdziwy dramat. Czy Mateusz Mostowiak (Krystian Domagała) popełni samobójstwo, gdy dowie się o zdradzie żony? Ujawniamy, co już wiadomo.

Zobacz także:  "M jak miłość" po wakacjach. Wielki powrót dawnej miłości Pawła. Jak wpłynie na losy bohatera?

"M jak miłość": Tragedia przed wakacyjną przerwą. Mateusz zabije się po zdradzie Lilki?

"M jak miłość" niedługo doczeka się wakacyjnej przerwy. Serial powróci najprawdopodobniej na początku września 2021 roku. Do tego czasu widzowie pozostaną z nierozwiązanymi wątkami. Jednym z nich będzie burzliwe zakończenie relacji Mateusza Mostowiaka i jego żony Lilki (Monika Mielnicka). Dziewczyna ostatecznie wybierze Ethana (Paweł Roman), napisze list pożegnalny do męża, do którego dołączy obrączkę. Co więcej, nie wręczy mu tego osobiście, tylko przez matkę (Dorota Chotecka).

Redakcja poleca

W 1594. epizodzie serialu "M jak miłość" Mateusz zostanie odtrącony przez niewierną żonę. Zraniony zdecyduje się wybrać nad rzekę w Grabinie. Wrzuci do wody obrączki i wiele wskazuje na to, że będzie próbował popełnić samobójstwo. Takie sceny można było zobaczyć w "Kulisach M jak miłość". Co więcej, Barbara (Teresa Lipowska) będzie przeczuwała, przez co przechodzi jej wnuk. Czy Mateusz zdecyduje się odebrać sobie życie? Dowiemy się prawdopodobnie dopiero po wakacjach.

"M jak miłość", odcinek 1594: gdzie i kiedy oglądać?

1594. odcinek serialu "M jak miłość" będzie można zobaczyć w poniedziałek 31 maja 2021 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP. Będzie to ostatni epizod przed przerwą wakacyjną.

Zobacz także:  Była gwiazdą "M jak miłość". Wypadek zniszczył karierę Moniki Obary. Czym się obecnie zajmuje?

Ewelina Serafin, czyli sympatyczna Kasia z Grabiny. Jak obecnie wygląda gwiazda "M jak miłość"?

RadioZET.pl/superseriale.se.pl