Obserwuj w Google News

"M jak miłość" po wakacjach. Wielki powrót dawnej miłości Pawła. Jak wpłynie na losy bohatera?

2 min. czytania
12.05.2021 15:53

W serialu "M jak miłość" po wakacjach 2021 szykuje się ogromna rewolucja. Do produkcji powróci Laura Samojłowicz, która wiele lat temu wcielała się w Majkę. Jak bardzo zmieni się fabuła i jaki będzie to miało wpływ na życie Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek)? Zdradzamy szczegóły.

M jak miłość
fot. Piotr Fotek/REPORTER/East News

"M jak miłość" po wakacjach. Wielki powrót dawnej miłości Pawła. Tego nie spodziewali się nawet najwięksi fani popularnej telenoweli. W "M jak miłość" ponownie zobaczymy Laurę Samojłowicz, która niegdyś wcielała w Majkę, ukochaną Pawła Zduńskiego. Jak ta sytuacja wpłynie na losy bohatera i co z jego związkiem z Franką? Poniżej podajemy szczegóły.

Zobacz także:  M jak Miłość: Laura Samojłowicz wraca do serialu. "Nikt nie zapomni jej konfliktu z reżyserem"

"M jak miłość" po wakacjach. Wielki powrót dawnej miłości Pawła. Jak wpłynie na losy bohatera?

"M jak miłość" to serial, który jest na antenie Telewizji Polskiej od ponad dwudziestu lat. Przez ten czas w produkcji pojawiło się wielu bohaterów. Wszystko wskazuje na to, że po wakacjach 2021 do serialu "M jak miłość" wróci jedna z dawnych postaci. To Majka, w którą niegdyś wcielała się Laura Samojłowicz. Aktorka była nieobecna na planie produkcji aż 11 lat. 

Redakcja poleca

Jak podają superseriale.se.pl - Majka pojawi się ponownie w życiu byłego chłopaka. Pozna też Frankę (Dominika Kachlik), czyli obecną ukochaną Zduńskiego. Przypominamy, że Majka i Paweł rozstali się z powodu Magdy (Anna Mucha). Dziewczyna nie radziła sobie z zazdrością i nie podobało się jej, że Paweł utrzymuje z Magdą bliskie kontakty. 

Maja i Paweł poznali się w pracy, a ich związek był poważny. Czy dawne wspomnienia wpłyną na nowe relacje Pawła? Będziemy mogli się dowiedzieć oglądając nowe odcinki, które będą miały premierę po wakacjach.

"M jak miłość": kiedy i gdzie oglądać?

Serial "M jak miłość" jest emitowany dwa razy w tygodniu - w każdy poniedziałek oraz wtorek o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz takżeByła gwiazdą "M jak miłość". Wypadek zniszczył karierę Moniki Obary. Czym się obecnie zajmuje?

Anita Jancia: była przyjaciółką Hanki Mostowiak, teraz jest gwiazdą filmu Netflixa. Jak się zmieniła?

RadioZET.pl/Teleman.pl