Obserwuj w Google News

"BrzydUla" poza główną anteną TVN. Gdzie będzie można oglądać nowe epizody?

2 min. czytania
11.09.2020 12:36
Zareaguj Reakcja

"BrzydUla" wraca do telewizji po dziesięcioletniej przerwie od zakończenia emisji pierwszej części. Nowe odcinki nie będą wyświetlane na antenie TVN. Gdzie będzie można je zobaczyć?

Julia Kamińska i Fiip Bobek
fot. VIPHOTO/East News

"BrzydUla" poza główną anteną TVN. Serial wraca do telewizji po dziesięciu latach od zakończenia pierwszej serii. Przypominamy, że produkcja była emitowana w latach 2008-2009. Okazuje się, że nowe epizody nie pojawią się w "macierzystej" stacji, czyli na antenie TVN. Gdzie zatem będzie można oglądać nową "BrzydUlę". Zdradzamy szczegóły.

Zobacz także:  „Usta Usta” – jeszcze więcej odcinków! TVN zamówił kolejny sezon 

"BrzydUla" poza główną anteną TVN. Gdzie będzie można oglądać nowe epizody?

"BrzydUla" to opowieść o losach Uli Cieplak, czyli świetnie wykształconej i zaradnej dziewczyny. Otrzymuje ona posadę w domu mody Febo & Dobrzański, gdzie niekoniecznie pasuje. Ula nie zwraca uwagi na swój wygląd i na początku nie potrafi odnaleźć się w tym światku. Z wzajemnością zakochuje się w swoim szefie, Marku, z którym po wielu perypetiach układa sobie życie. W nowych epizodach dowiemy się, jak dalej potoczyły się jej losy.

Wiadomo już, że Ula postawiła na rodzinę, zrezygnowała z pracy. W nowych epizodach zobaczymy także jej dawnych przyjaciół: Maćka, Izę czy Violettę. Fani serialu "BrzydUla" powinni wiedzieć, że nie będzie on emitowany na antenie TVN, jak to miało miejsce dziesięć lat temu. Tym razem przygody Uli będzie można śledzić na TVN7.

"BrzydUla": gdzie i kiedy oglądać serial?

Serial "BrzydUla" będzie emitowany od 5 października. Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl - "Siódemka" będzie go wyświetlać od poniedziałku do piątku o godzinie 20.00.

Posłuchaj podcastu

Zobacz także:  „Za każdym razem płakałam” – Koroniewska wspomina „M jak miłość” 

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl