Zofia Zborowska walczy o powrót do formy. Fani porównali ją do Shakiry

17.03.2023 08:09

Zofia Zborowska pod koniec lutego postanowiła sobie, że wróci do formy. Zdecydowała się chodzić na siłownię od poniedziałku do piątku przez cały miesiąc. Gdy pochwaliła się zdjęciem z jednego z treningów, fani nie wiedzieli, gdzie patrzeć – na figurę, czy na włosy.

Zofia Zborowska
fot. screen Instagram zborowskazofia

Zofia Zborowska pod koniec lutego obwieszczała, że zaczyna „miesiąc wpie*dolu”. Jej celem jest wzmocnić ciało, głównie plecy i nogi. Tuż po narodzinach małej Nadzi aktorka nie miała czasu dla siebie – berbeć zdecydowanie absorbuje czas. Teraz, po ponad dwóch tygodniach treningów, internauci uważają Zborowską za swoją motywację, a przy okazji chwalą jej figurę.

Zobacz także: Zofia Zborowska jest ciężko chora. Chce wyjechać z Polski? "Nie mam już sił, mówię pass"

Zofia Zborowska pozdrawia z siłowni

- Kontuzja goniła kontuzję. Wystarczył jeden konkretny stres, a ja następnego dnia nie mogłam chodzić (!!!). I stąd, po ponad 1,5 roku "dochodzenia do siebie", zdecydowałam się za namową mojej przyjaciółki na dołączenie do grupy porannych wariatek. Trzymajcie kciuki! Mam nadzieję, że dam radę!- pisała na Instagramie Zofia Zborowska.

Aktorka słowa dotrzymała i od poniedziałku do piątku dzielnie pojawiała się na siłowni, a miesiąc jeszcze się nie skończył. Zofia Zborowska przy okazji dodała zdjęcie z męczącego poranka, na którym widać odsłonięty brzuch i szaloną burzę włosów.

- Uwielbiam te poranki – napisała Zofia Zborowska na Instagramie.

Pod postem pojawiły się dziesiątki komentarzy. Internauci nie przeoczyli roztrzepanej fryzury Zborowskiej i od razu zaczęły się porównywania do Króla Lwa, a nawet do Shakiry. Inni komplementowali sylwetkę.

- Zosia, jak Ty mnie imponujesz – czytamy.

- Omg, HOT MAMA – zachwycała się inna osoba.

- Ależ Zofio, figura sztos – pisano.

- Jaka ładna ta mama. Trzymam kciuki- ciśnij tam – kibicowała fanka.

- Wymiatasz, Lwico!! - dopingowała internautka.

loader
Polskie gwiazdy 50+ w bikini
16 Zobacz galerię
fot. Instagram/Facebook