Obserwuj w Google News

Zbigniew Zamachowski weźmie czwarty ślub? Gabriela Muskała zabrała głos

2 min. czytania
21.11.2023 13:39
Zareaguj Reakcja

Zbigniew Zamachowski niedawno rozwiódł się z Moniką Richardson. Aktor podobno ma już szykować się do czwartego ślubu. Zaskakujące doniesienia tabloidu skomentowała Gabriela Muskała.

Zbigniew Zamachowski weźmie czwarty ślub? Gabriela Muskała zabrała głos
fot. Jacek Dominski/East News

Zbigniew Zamachowski może pochwalić się dość burzliwym życiem miłosnym. Pierwszą żoną aktora była Anna Komornicka. Uczucie nie przetrwało próby czasu, a gwiazdor ożenił się z Aleksandrą Justą, która urodziła mu czwórkę dzieci. Ich rodzinną sielankę przerwały doniesienia o romansie Zbigniewa Zamachowskiego z Moniką Richardson. Gwiazdy uchodziły za naprawdę dobraną parę, a w 2014 stanęły na ślubny kobiercu. 7 lat później wszyscy mówili już o ich rozstaniu. Celebrytom nie spieszyło się z rozwodem. Oboje byli zajęci nowymi związkami. Monika Richardson związała się z Konradem Wojterkowskim, a Zbigniew Zamachowski odnalazł szczęście u boku Gabrieli Muskały. Niespodziewanie pojawiły się plotki, że aktor szykuje się do czwartego ślubu.

Zbigniew Zamachowski weźmie ślub z Gabrielą Muskałą? Aktorka komentuje

Wszystko wskazuje na to, że Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała wciąż tworzą szczęśliwy związek. Tyle samo szczęścia nie miała Monika Richardson. Na krótko przed rozwodem z trzecim mężem dziennikarka poinformowała o rozstaniu z Konradem Wojterkowskim. Niedawno gwiazda opowiedziała, jak czuje się jako trzykrotna rozwódka.

W tym samym czasie w sieci pojawiły się plotki o czwartym ślubie Zamachowskiego. Informator Twojego Imperium miał przekazać, że aktor marzy o sformalizowaniu związku z ukochaną. - Jak się zakocha, od razu dąży do sformalizowania związku, wierząc, że to na zawsze. Kiedy udało mu się zamknąć drzwi za poprzednim życiem, chce rozpocząć kolejny etap. Z Gabrysią świetnie się dogadują, a ich uczucie wciąż kwitnie, już czwarty rok - miało powiedzieć źródło tabloidu.

Redakcja poleca

Dziennikarze Pudelka postanowili skontaktować się z Richardson i zapytać ją, co sądzi o rzekomych planach byłego męża. - Odpowiem, że nie komentuję niczego. Pozdrawiam - odparła dziennikarka. Z kolei Muskała, która według Twojego Imperium „ma już zapraszać znajomych na wesele”, miała roześmiać się na wieść o ślubie. - Niczego nie komentuję - powiedziała na łamach Pudelka.

Źródło: Radio ZET/Twoje Imperium/Pudelek

Nie przegap
gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS