Obserwuj w Google News

Za co Szczena z „Chłopaków do wzięcia” siedział w więzieniu? Rozwiał wątpliwości

2 min. czytania
22.05.2023 23:15
Zareaguj Reakcja

Ryszard „Szczena” Dąbrowski nagle zniknął z „Chłopaków do wzięcia”. Szybko zaczęły pojawiać się doniesienia, że trafił do więzienia. Po dwuletniej ciszy nieoczekiwanie pojawił się na TikToku i wszedł w rozmowę z fanami. Co wplątało go w kłopoty?

Ryszard Szczena Dąbrowski Chłopaki do wzięcia
fot. screen Instagram ryszarddabrowski

„Szczena” z „Chłopaków do wzięcia” jest najbardziej charakterystycznym bohaterem. Z czasem widzowie zaczęli mieć go dość. Źle zachowywał się wobec swojej matki czy partnerki, Asi. Zauważono, że nadużywa alkoholu i bardzo łatwo go rozzłościć. Wydawało się, że po zostaniu ojcem Rysiek Dąbrowski wyjdzie na prostą.

Zobacz także:  Co się dzieje z mamą Jarusia z „Chłopaków do wzięcia”? W końcu wyjaśnił

Chłopaki do wzięcia: za co „Szczena” trafił do więzienia?

Rysiek w pewnym momencie dostał też propozycję zawalczenia z Marcinem Najmanem. Na Instagramie publikował dziesiątki nagrań i zdjęć z treningu. Widać było, że daje z siebie wszystko. Niestety, przegrał sparing, a krótko później zaczęto rozpisywać się, że „Szczena” trafił do więzienia.

W 2021 roku Rysiek Dąbrowski zniknął z mediów społecznościowych. Dopiero w maju tego roku nagle założył konto na TikToku i zaczął publikować filmy. Pokazuje tam głównie swoją rodzinę i wspomina życie sprzed więzienia. W jednym z ostatnich nagrań widać, że ma szramę na nosie.

„Zraniony” Rysiek odpowiadał fanom, że to jego konto i nikt się pod niego nie podszywa. Internautów najbardziej ciekawiło, skąd wynikała taka długa nieobecność – stąd liczne pytania, za co „Szczena” trafił do więzienia. Jeden z komentujących zażartował, że pewnie „siedział za rower” - tym samym nawiązując do kultowego powiedzenia „Rysiek, ty draniu, oddaj rower”.

Redakcja poleca

- Nigdy nie siedziałem za rower, bo nie lubię jeździć rowerem – odpisał szybko Rysiek.

Rysiek chętnie publikuje zdjęcia i nagrania, dzięki temu wiemy, co u niego słychać. Na razie powód „wizyty” w więzieniu woli jednak zachować dla siebie. Przypomnijmy, że „Szczena” już kilkukrotnie trafiał za kratki. Jeszcze wcześniej było też głośno na temat nadużywania alkoholu i stosowania przemocy domowej, czemu zaprzeczał.

10 polskich gwiazd które miały poważne problemy z prawem
10 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski/East News, VIPHOTO/East News, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News