Obserwuj w Google News

Co się dzieje z mamą Jarusia z „Chłopaków do wzięcia”? W końcu wyjaśnił

2 min. czytania
22.05.2023 22:06

Jaruś wraz ze swoją mamą, Anielą, pojawiał się w programie „Chłopaki do wzięcia”. W pewnym momencie kobieta zniknęła i nie pojawiła się nawet na ślubie swojego syna. Jaruś wyznał, co dzieje się z panią Anielą.

Jaruś Chłopaki do wzięcia
fot. screen YouTube jarek Mergner chłopaki do wziecia

Jarosław Mergner z  „Chłopaków do wzięcia” po wielu próbach w końcu znalazł upragnioną miłość. Miejmy nadzieję, że to ta jedyna, ponieważ w kwietniu zeszłego roku stanął na ślubnym kobiercu wraz z Gosią. Widzowie byli w szoku, ponieważ na uroczystości zabrakło pani Anieli, mamy uczestnika serialu Polsatu. Byli przecież nierozłączni. W sieci pojawiły się doniesienia, że kobieta przebywa w ośrodku zamkniętym. Jaka jest prawda?

Zobacz także:  Marysia z „Chłopaków do wzięcia” przeszła piekło. Ujawniła bolesną prawdę

Chłopaki do wzięcia: co dzieje się z mamą Jarusia?

Po ślubie Jarusia w sieci zawrzało. Widzom brakowało przebojowej pani Anieli, która w programie „Chłopaki do wzięcia” również próbowała kogoś poznać. Chociaż czasem wychodziła z niej dyktatorska natura, to fani formatu polubili ją i jej teksty.

Z czasem pani Anieli zabrakło w programie. Widzowie zaczęli dopytywać siebie nawzajem, o co chodzi i zapuszczać wici. W końcu ustalono, że mamy Jarusia nie było na jego ślubie, ponieważ przebywała w ośrodku zamkniętym, gdzie leczyła uzależnienie od alkoholu.

Jaruś zdementował te doniesienia i zaprzeczył, że jego mama jest alkoholiczką i trafiła na odwyk. Jak gdyby nigdy nic przyznał, że chodzi po prostu o konflikt ze stacją Polsat.

Redakcja poleca

- To co tam ta redakcja gwiazd napisała, że moja mama niby była pijaczką i była na odwyku, jest to kłamstwo i jest to bzdura. Jest to nieprawda. Druga sprawa jest taka, że ja żadnej choroby nie mam. Żadnej FAS. To jest głupota i tyle. Po prostu... tak jak powiedziałem, moja mama nie pije, no. [...] Mama nie była tam na ślubie, to druga kwestia jest taka, że to są pokłóceni z redakcją z Polsatem. Dlatego nie było ich na ślubie. Po prostu im to nie odpowiadało – tłumaczył w mediach społecznościowych.

- To jest kłamstwo, moja mama na żadnym odwyku nie była – dodał Jarek Mergner.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS