Współpraca Małgorzaty Rozenek z TVNem stoi pod znakiem zapytania? Kobieta straciła program

05.02.2023 14:41

Małgorzata Rozenek-Majdan to znana i lubiana prowadząca „Dzień dobry TVN”. Kobieta od lat współpracuje z kanałem TVN, ale teraz jej współpraca może się nieco zmienić. Własnie poinformowano, że kończy się „Projekt Lady”, jeden ze sztandarowych programów Rozenek. Co będzie dalej?

Współpraca Małgorzaty Rozenek z TVNem stoi pod znakiem zapytania? Kobieta straciła program
fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan musi pogodzić się z tym, że „Projekt Lady” dobiegł właśnie końca. Jak informują dziennikarze portalu Styl.fm, powołując się na dane Pressserwisu, szefostwo stacji TVN zdecydowało się zakończyć emisję programu „Projekt Lady”. Show emitowane było nieprzerwanie od 2016 roku, a jedną z głównych prowadzących była Małgorzata Rozenek-Majdan. Dlaczego program zostanie zdjęty z anteny?

Małgorzata Rozenek-Majdan: gwiazda TVNu blednie? 

Warto przypomnieć, że to nie pierwszy program z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan, który w ostatnich latach „dokonał swojego żywota”. Prowadząca była związana ze stacją od wielu lat. Największą popularność zyskała dzięki programowi „Perfekcyjna Pani Domu”. To właśnie z niego pochodzi słynny „test białej rękawiczki”, mający na celu pokazać poziom kurzu i czystości w czyimś domu. Porady Małgorzaty Rozenek-Majdan zachwycały widzów, którzy dzięki temu dowiedzieli się jak efektywniej zachowywać czystość i porządek w swoich miejscach zamieszkania.

Drugim formatem, z którego zasłynęła Małgorzata Rozenek-Majdan, był wspomniany właśnie program „Projekt Lady”. Format wystartował w 2016 roku i szybko zyskał wierne grono odbiorców. W każdym z sześciu sezonów trzy prowadzące – Małgorzata Rozenek-Majdan, Tatianna Mindewicz-Puacz i Irena Kamińska-Radomska uczyły młode dziewczęta „manier i stylu”. Program początkowo cieszył się dużą popularnością, ale w ostatnich latach widownia była coraz słabsza. Aż teraz zdecydowano o niewznawianiu „Projektu Lady” na nowe odcinki.

Patrząc na fakt, że dwa sztandarowe programy Rozenek znikają z antery, zasadnym jest pytani, czy gwiazda  prezenterki blednie? Biorąc jednak pod uwagę, że od 2022 roku Małgorzata Rozenek-Majdan stała się jedną z twarzy programu „Dzień dobry TVN” wydaje się, że sytuacja jest raczej odwrotna. Prezenterka stała się na tyle rozpoznawalna, że może prowadzić coraz bardziej prestiżowe programy. Kto też wie, czy teraz nie dostanie nowej propozycji na prowadzenie innego show.

„Projekt Lady” – dlaczego program zostanie zdjęty z anteny?

Decyzja stacji TVN wydaje się dość prosta. Z informacji Pressserwisu wynika zwyczajnie, że wyniki oglądalności nowych odcinków „Projektu Lady” przestały być zadowalające, więc naturalną koleją rzeczy było, że decydenci TVN zdecydowali skończyć życie programu.

Jak jednak zauważa Marta Świerczyńska z portalu Styl.fm:

– Wydaje się jednak, że Rozenek ma aktualnie wystarczająco dużo pracy i nie powinna narzekać na brak zajęć. Fani programu pewnie żałują, bo "Projekt Lady" był unikatowy.

loader

Małgorzata Rozenek –Majdan nie znika z nagłówków

Na uzasadnienie tezy, że gwiazda Małgorzaty Rozenek-Majdan nie blednie, przytoczmy fakt, że w ostatnim czasie o prowadzącej „Dzień dobry TVN” jest coraz głośniej w mediach, a każde jej wystąpienie, wpadka, sukces czy jakakolwiek wznianka w social  mediach są szeroko komentowane i dokładnie analizowane. Gdyby ludziom nie zależało na opinii Małgorzaty Rozenek-Majdan, to by o niej nie czytali. A tak – jej gwiazda błyska coraz mocniejszym światłem. Dokąd zaprowadzi ją ten blask? Czas pokaże.

Czytaj także: Pedro Pascal zagra w aktorskiej adaptacji "Mario". Ten klip jest hitem sieci

RadioZET.pl/Styl.fm/Presserwis

Najlepsze festiwalowe filmy 2022 roku – TOP10 Filmów, które dopiero trafią do polskich kin [LISTA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe festiwali