Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek jest uzależniona. Przyznała to na wizji!

2 min. czytania
16.01.2023 13:20
Zareaguj Reakcja

Podczas ostatniego odcinka „Dzień dobry TVN” prowadząca program Małgorzata Rozenek przyznała się do uzależnienia. Jej wyznanie skomentował Krzysztof Skórzyński, który jest przeciwnikiem tego typu używek. Spodziewaliście się, że „perfekcyjna pani domu” jest w szponach nałogu?

Małgorzata Rozenek
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek popularność i sympatię widzów zdobyła prowadząc program „Perfekcyjna pani domu” emitowany na antenie TVN. Gwiazda pełniła również rolę jurorki w programach takich jak „Bitwa o dom” czy "Projekt Runway". Żona Radosława Majdana była też gospodynią show „Projekt Lady”, w którym uczyła Polki dobrych manier.

Zobacz także:  Małgorzata Rozenek szalała na łyżwach. Internauci przerażeni. "Karetka ją zabrała"

Małgorzata Rozenek przyznała się do nałogu. „Jestem uzależniona”

Obecnie celebrytka nadal jest związana ze stacją TVN – jest jedną z prowadzących program „Dzień dobry TVN”, gdzie u boku Krzysztofa Skórzyńskiego zaczyna dzień od zabawiania widzów. Podczas ostatniego odcinka na wizji doszło do nietypowej sytuacji – „perfekcyjna pani domu przyznała, że zmaga się z uzależnieniem.

Tematami przewodnimi w poniedziałkowym wydaniu śniadaniówki były m.in. Blue Monday, uzależnienie od alkoholu i...słodkie wypieki. W pewnym momencie Rozenek postanowiła wyjawić przed telewidzami swój sekret.

A ja się przyznam do uzależnienia. Ja jestem uzależniona od słodyczy

 – powiedziała na antenie „Dzień dobry TVN”.

Krzysztof Skórzyński o uzależnieniu Rozenek. Jest przeciwnikiem

Szczerość Małgorzaty Rozenek najwyraźniej nie spodobała się jej telewizyjnemu partnerowi. Zajadająca ciasteczka gwiazda postanowiła poczęstować go słodkościami.

Ja nie jem słodyczy

 – odpowiedział zdecydowanie Skórzyński.

Jego reakcja wyprowadziła prezenterkę z równowagi. „W ogóle? Co z tobą jest nie tak człowieku?” – dopytywała kolegę po fachu, a do dyskusji dołączyła goszcząca w programie Cristina Catese, która dodała, że też zrezygnowała ze słodkości.

Bardzo wiele tracicie

– podsumowała gospodyni śniadaniówki.

Zgadzacie się z Małgorzatą Rozenek?

Małgorzata Rozenek-Majdan
10 Zobacz galerię
fot. Przemek Świderski/Reporter/East News