,

Wpadka Marcina Prokopa w "Dzień Dobry TVN". Mocne słowa. "Będą zwolnieni"

10.01.2023 15:33

Marcin Prokop zaliczył wpadkę w "Dzień Dobry TVN". Dziennikarz jednak nie przyznał się do błędu, a nawet wspomniał o zwolnieniu odpowiedzialnych za pomyłkę współpracowników. Czy to tylko kolejny żart niepokornego prowadzącego? 

Marcin Prokop
fot. Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS

"Dzień Dobry TVN", jak każdy program nagrywany na żywo, musi liczyć się z nieplanowanymi wydarzeniami, awariami i często zabawnymi wpadkami. Zdaniem wielu widzów najbardziej nieprzewidywalnym śniadaniowym formatem jest "Dzień Dobry TVN". Duża w tym zasługa Marcina Prokopa — znany ze spontaniczności i poczucia humoru prowadzący wielokrotnie zaskakiwał nawet swoich kolegów i koleżanki ze studia. Nie inaczej było w najnowszym odcinku, gwiazdor TVN nawet w obliczu wpadki potrafił zachować się niestandardowo.

Marcin Prokop grozi zwolnieniami w "Dzień Dobry TVN"?

W najnowszym odcinku "Dzień Dobry TVN" gościniami Marcina Prokopa i Doroty Wellman były trenerki fitness. Niestety, dziennikarz, zapowiadając panie, pomylił nazwisko jednej z nich. Zamiast Budnickiej, przedstawił ją jako Rudnicką. Co ciekawe, zamiast przeprosić za błąd, ze znanym sobie poczuciem humoru przerzucił odpowiedzialność na osoby, które przygotowywały mu materiały do odcinka. Z przekąsem stwierdził nawet, że pociągnie winnych błędu do odpowiedzialności.

- To źle mi napisali. Pani zobaczy, że to nie mój błąd. Będą zwolnieni — stwierdził.

Na szczęście, nikt nie wziął słów Marcina na poważnie, jego współpracownicy prawdopodobnie uśmiechnęli się, zamiast drżeć z nerwów.

Marcin Prokop zaskoczył widzów. Wpadka w "Dzień Dobry TVN"

Marcin Prokop nie zwykł gryźć się w język, często żartuje, ale też bywa złośliwy. Przekonaliśmy się o tym, kiedy wdał się w słowną przepychankę z Tomaszem Kammelem. W ostatnim czasie pochwalił się także karykaturą Jarosława Kaczyńskiego i wyśmiał aktora Marcina Mroczka, porównując go do Mateusza Morawieckiego.

- Muszę się podzielić odkryciem, gdyż w me ręce wpadł magazyn „Świat seriali”. Myślałem, że to premier Mateusz Morawiecki z Katarzyną Cichopek aktualnie tutaj spędza święta. Marcinie, idziesz stylistycznie w tym właściwym kierunku. Możesz zostać dublerem naszego jaśnie panującego pana Morawieckiego. Idealny, nie? Wspaniały, tylko nos krótszy - opowiadał w "Dzień Dobry TVN".

Jak widać, żadna sytuacja nie jest w stanie wyprowadzić Marcina z dobrego nastroju.

loader

Logo radiozet Dzieje się