Zamknij

Marcin Prokop narysował karykaturę Jarosława Kaczyńskiego. Przesadził? "Kaczor z kocurem" [FOTO]

05.12.2022 16:49

Marcin Prokop postanowił pochwalić się fanom swoim rysunkiem. Internauci nie mają wątpliwości, że gwiazdor TVN stworzył karykaturę prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego i jego kota. W sieci huczy od ironicznych komentarzy pod adresem polityka.

Marcin Prokop
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS / Instagram @_marcinprokop_

Marcin Prokop zyskał miano jednego z najbardziej lubianych prezenterów w Polsce między innymi dzięki spontaniczności, poczuciu humoru i niezwykłym pomysłom, które często zaskakują nawet jego kolegów i koleżanki z "Dzień Dobry TVN". Równie spontaniczny 45-latek bywa w mediach społecznościowych. Dowodem jest jego post, w którym pochwalił się fanom swoim artystycznym talentem. Choć autor nie powiedział o tym wprost, internauci nie mają wątpliwości, że na Instagramie Prokopa pojawiła się karykatura prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Marcin Prokop narysował karykaturę Jarosława Kaczyńskiego. Internauci zachwyceni rysunkiem gwiazdora TVN

Na profilu Marcina Prokopa pojawiła się spontaniczna twórczość dziennikarza. Prowadzący "Dzień Dobry TVN" miał stworzyć rysunek w trakcie rozmowy przez telefon i, jak sam wspomniał, przelać na papier swoją podświadomość.

- Podczas rozmowy przez telefon, zwykle sobie coś bezmyślnie gryzmolę. Gdy potem na to patrzę, sam się dziwię, co kryło się w mojej podświadomości - napisał.

Ciężko nie rozpoznać w postaci narysowanej przez Marcina, której towarzyszy uroczy kot, nawiązania do Jarosława Kaczyńskiego. Internauci nie mają wątpliwości, że to właśnie karykaturę prezesa Prawa i Sprawiedliwości podświadomie stworzył Prokop. Pod zdjęciem pojawiły się liczne, często ironiczne komentarze.

- Nie ma co, skryty fan prezesa.

- Kaczor z kocurem.

- Jarek.

- Ciekawe z kim Pan rozmawiał, że taki rysunek powstał? Albo, o czym była rozmowa, że taki efekt? - czytamy.

Fani dziennikarza podkreślali jego ukryty do tej pory talent. Kto wie, może kiedyś poznamy więcej artystycznych dokonań gwiazdora "Dzień Dobry TVN".

loader