Obserwuj w Google News

Wojewódzki śmieje się z randkowania z dużo młodszymi kobietami. Ostra reakcja Staśko

2 min. czytania
27.09.2023 21:18
Zareaguj Reakcja

W polskim internecie zawrzało po tym, jak na jaw wyszło, że kilku znanych youtuberów ze Stuu na czele dopuściło się groomingu. Przy okazji tej afery głos zabrała też była dziewczyna Gargamela, która oskarżyła swojego byłego partnera nie tylko o grooming, ale i o stosowanie wobec niej przemocy psychicznej i fizycznej. Kuba Wojewódzki pozwolił sobie na żart sytuacyjny z tej okazji, co dość mocno zniesmaczyło internautów. Maja Staśko zareagowała.

Wojewódzki śmieje się z randkowania z dużo młodszymi kobietami. Ostra reakcja Staśko
fot. instagram.com/majakstasko +

Stuart Burton został oskarżony o grooming. Influencerka o pseudonimie Olciak93 pokazała dowody na to, że gdy miała 13-14 lat, dostawała od ponad 20-letniego wtedy Stuu dwuznaczne wiadomości z prośbą o przesłanie „pikantnych” zdjęć. Na fali tej afery do flirtowania ze znacznie młodszą osobą przyznał się też Lankarnum. Głos zabrała też była dziewczyna Gargamela. Gdy spotykała się z youtuberem miała 16 lat, a on 25.

Zobacz też:  Polski youtuber oskarżony o wykorzystywanie nastolatki. "Mam dowody"

Kuba Wojewódzki śmieje się, że spotykał się z młodszymi kobietami

Afera obiła się o uczy Kuby Wojewódzkiego, który postanowił ze wszystkiego… Zażartować. Dziennikarz udostępnił na Instagramie swoje zdjęcie z młodości z podpisem: - Rok 1993. On jeszcze nie wie, że część jego przyszłych partnerek nie przyszła jeszcze na świat.

Nie wszystkim jednak było do śmiechu, bo grooming jest realnym problemem, który może mocno odcisnąć się na psychice młodego człowieka. I niestety argument o „dojrzałości jak na swój wiek” nie jest wystarczającym wytłumaczeniem dla takich relacji. - Obrzydliwe; - Typie, jesteś odrażający; - Ciekawe kiedy się ogarniesz – czytamy w komentarzach. Warto zaznaczyć, że innego zdania był Marcin Hakiel. Ten napisał Wojewódzkiemu „Szacun”…

Redakcja poleca

Maja Staśko punktuje Kubę Wojewódzkiego

Głos w sprawie zabrała Maja Staśko. Zwróciła uwagę na to, że opowiedzenie swojej historii o wykorzystywaniu przez starszych mężczyzn nie należy do najłatwiejszych. - W sieci trwa #MeToo, a dziewczyny opowiadają, jak jako dzieci i nastolatki wykorzystywane były przez znanych youtuberów. Tymczasem Kuba Wojewódzki – napisała Staśko na swoim instastory. - Oni sami w ten sposób potwierdzają, jak wielki to problem i dlaczego tak łatwo ci mężczyźni pozostawali bezkarni - skoro wykorzystywanie to temat do żartów, a nie potępiania czy reakcji – skwitowała aktywistka.

Nie przegap
kuba-wojewódzki-nigdy-nie-wziął-ślubu-dlaczego-jest-wiecznym-singlem
10 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News