Obserwuj w Google News

Waffler69 nie żyje. Tiktoker znany z jedzenia dziwnych przekąsek miał tylko 33 lata

1 min. czytania
13.01.2023 08:04
Zareaguj Reakcja

Zmarł Taylor Claydorm lepiej znany jako Waffler69 - tiktoker, który zajmował się spożywaniem nietypowych produktów. Miał jedynie 33 lata. Co było przyczyną śmierci?

Wafffler69
fot. wafffler69/Instagram

11 stycznia 2023 roku odszedł influencer znany pod pseudonimem Waffler69. Naprawdę nazwał się Taylor Claydorm. Trafił do szpitala, ale nie dało się go uratować. Miał 33 lata.

Waffler69 nie żyje

Jak podaje portal People, śmierć internetowego gwiazdora potwierdził jego brat Clayton, który zamieścił wideo na ten tema na TikToku. Pochodzący z Luizjany Tiktoker miał przejść dzień przed śmiercią zawał serca.

- To wciąż całkiem nowa informacja, nie wiem, co będzie się działo w najbliższej przyszłości. Ale pomyślałem, że powinienem wejść na TikTok i powiadomić wszystkich. Proszę, utrzymajcie przy życiu jego dziedzictwo. Oglądajcie kontent, który stworzył. Zachowajcie go przy życiu. On uwielbiał uszczęśliwiać ludzi.

Nie podano oficjalnej przyczyny zgonu Taylora Claydorma.

Redakcja poleca

Waffler69: czym zajmował się influencer?

Claydorm dokumentował, jak pełen entuzjazmu testuje jedzenie, szczególnie to intrygujące - od flaków wołowych z puszki po smażone koniki polne. Dzięki temu zyskał 1,7 miliona obserwujących na TikToku, a także fanów na Instagramie i YouTube. Filmy nagrywał od 16 lat.

W swoim ostatnim materiale wideo, który opublikował tuż przed śmiercią, zanurzył gigantyczny płatek Fruit Loop w misce z mlekiem.

Fani Wafflera69 są zdruzgotani jego śmiercią. Rodzina Claydorma opublikowała zbiórkę na portalu GoFundMe, zebrać kwotę potrzebną na opłacenie kosztów pogrzebu.

RadioZET.pl/People