Obserwuj w Google News

Urszula, Kayah i Majka Jeżowska zamieszkają razem? Piosenkarki chcą otworzyć dom spokojnej starości

1 min. czytania
28.11.2022 12:26
Zareaguj Reakcja

Urszula chce zamieszkać z Kayah i Majką Jeżowską w jednym domu. Piosenkarka śmieje się, że powinny otworzyć ośrodek spokojnej starości.

Urszula
fot. Mateusz Grochocki/East News

Urszula przyjaźni się od lat z Majką Jeżowską i Kayah. W jednym z niedawnych wywiadów zdradziła, że nie miałaby nic przeciwko, gdyby z przyjaciółkami zamieszkały pod jednym dachem. Czy powstanie nowy Dom Spokojnej Starości dla gwiazd estrady?

Redakcja poleca

Urszula i Kayah w jednym domu

Urszula była niedawno gościem programu „W bliskim planie”, emitowanym przez stację Polsat Cafe. Jak czytamy na stronie Super Expressu, rozmowa zeszła na plany na przyszłość. Piosenkarka zdradziła, że marzy jej się mieszkanie z Kayah pod jednym dachem. Towarzyszyć miałaby im Majka Jeżowska.

– Tak myślałyśmy,  żeby wybudować gdzieś taki ośrodek dla starszych pań, żeby razem zamieszać na starość. Żeby odwiedzać swoje rodziny, ale nie być ciężarem. Mogłybyśmy wyjeżdżać razem do kina, może jakieś ćwiczenia, święty spokój – zdradziła w programie. 

Czy plan przyjaciółek się powiedzie? W Polsce istnieją już w końcu podobne przybytki, ale każdy pomysł aktywizacji seniorów jest dobry.

Czytaj także:  Doda ma bana w TVP przez Joannę Kurską? „Bardzo mnie nie lubi”

RadioZET.pl/SE.pl

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET